Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordul, hogy egy veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul, hogy egy veszekedés során a párotok úgy felidegesít, hogy gyűlölitek őt és legszívesebben szakítanátok?

Figyelt kérdés
Eléggé indulatos személyiség vagyok, viszont ezt annyira nehezen bírom elviselni.. Néha vannak olyan vitáink, amikor egyszerűen kifordulok önmagamból. Alapból is stresszel az ember több mindenen és akkor jönnek ezek az értelmetlen, fos veszekedések. Ilyenkor egyszerűen tényleg gyűlölöm, de komolyan a páromat! Annyira rosszul érzem magam az ilyen viták után. Ez egyáltalán normális?............

2020. szept. 11. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is van ilyen, sajnos nagyon heves természetű vagyok. Ezen dolgoznom kell nekem is, főleg amikor utólag látom, hogy nem felesleges volt úgy felidegesitenem magam.
2020. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Mármint felesleges volt, elirtam.
2020. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem fordul elő, és egyáltalán nem normális. Nem ő a megfelelő ember számodra!
2020. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Teljesen normális, én is ilyen szenvedélyes vagyok, ez is a szeretet jele. Akkor van baj, ha mi közönyössé válunk.
2020. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor szakíts. Mit idegesíted a párod? Az idegesítés gondolom kölcsönös.
2020. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem, de olyan volt már, hogy legszívesebben külön töltöttem volna a hétvégét ,mert annyira elegem lett egy-két dologból, főleg a hülye sértődéseiből, ami ráadásul nem volt jogos. Engem az őrületbe tud a párom kergetni, amikor letisztázok vele egy dolgot, rábólint, mégse úgy csinálja és csodálkozik ha felidegesít ezzel, mert nem az van amit megbeszéltünk, és a végén még én vagyok a szar, hogy már megint veszekszem. Sok tud lenni egy idő után.


23N

2020. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Párom is ilyen természetű mint te, mikor veszekedésre kerül a sor nagyon túlreagálja. Két év kapcsolat során kitapasztaltuk, hogyan kezeljük egymást ezekben a szitukban, ez elég egyszerű nálunk : mikor balhé van és látom, hogy kezd ideges lenni, megfogom a kezét, nagyon nyugodtan megkérem, hogy üljön le mellém és hallgassuk meg egymást anélkül, hogy egymás szavába vágnánk. Ez neki is beválik mert elmondhatja a gondjait és ezidő alatt megnyugszik. Tehát nálunk a kulcs az volt, hogy ilyenkor nekem kell fejben ott lennem és lenyugtatnom őt. Utólag mindig meg is köszöni.

Ez nem agresszió vagy erőszak, soha életében nem emelne rám kezet, csak sajnos otthon így oldották meg a problémákat a szüleivel, hogy ordítoztak egymással... borzasztó dolog, de kezelhető szerintem a megfelelő partnerrel.

22L

2020. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Derwer ***** válasza:

A feleségem ilyen: kiabál, toporzékol, csapkod, néha üt is ha megprobálom lenyugtatni, van hogy összetör dolgokat és hajtogatja hogy mekkora hiba voltam az életében, gyűlöl, nem tud velem együtt élni stb.

Aztán 2nap múlva bújik.


Nem vagyok büszke rá hogy viragnyelven ilyen "érzelmes" , de ez van. Korábban megviselt, ma már nem veszem komolyan. Cserébe legalább jó anya és jó háziasszony.

2020. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommenteket! kicsit megnyugtatott.

#7es nektek nagy szerencsétek van, hogy te nem ilyen vagy és vissza tudod húzni a párod hirtelen haragját. mi sajnos mindketten ilyenek vagyunk, így elég durva az efféle vita. egy ideig én is próbálkoztam a nyugodt hangvételű beszélgetéssel ilyenkor, de amikor a másik átmegy sértegetésben még eközben is olyankor megint elgurul a pirula és oda a nyugodtság. onnantól pedig nehéz visszajönni.

2020. szept. 12. 00:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!