Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adhatnék a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék a barátomnak névnapjára? 4hónapja vagyunk együtt. Sok mindenre gondoltam, csak hogy mégis.

Figyelt kérdés

Szeret sörözni, gondoltam ilyen különleges sörökre, azt meg is tudnánk inni együtt. Parfümre, meglepi vacsi, bár az nem igazán kivitelezhető, mert messze élünk egymástól.Felszokunk járni az albérletébe,csak akkor mindkettőnknek utazni kell.De akkor a vacsi is,sör is,megoldható.És néhány nap kettesben.

De várom a sziporkázó ötleteket.Köszi:D


2010. aug. 6. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
gravírozott söröspohár (H)
2010. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De mit gravíroztassak bele?:O

Nem rossz ötlet amúgy,de nem az a fajta srác szerintem,aki ennek örülne.

2010. aug. 6. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy Fabergé tojást, az pont az alkalomhoz illő lenne, és biztos nagyra értékelné.
2010. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen,nagyon jó ötlet a tojás.:D:D

csak az a baj,hogy nem szereti a giccses dolgokat,meg az ilyen cuki dolgokat.

de magamnak lehet beszerzek egy fabergé tojást:D

2010. aug. 6. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!