Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egy olyan videót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy olyan videót küldött körbe vagy 20 haverjának, amin egy pasi egy kecskébe dugja a farkát, hogy viselkedhet valaki ilyen idiótán?

Figyelt kérdés
Majd megkérdezem, hogy feláll e neki erre, vagy miért olyan fontos egy ilyen megosztása... Vagy irigy a kecskére? Esküszöm annyira kiábrándultam, hogy hihetetlen. És nem, nem tinédzser, lassan 40 éves férfiről beszélünk
2020. szept. 15. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő is el szeretne menni a Mekibe.
2020. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A te barátod, miért nekünk kell elmagyarázni?
2020. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Az egy dolog, hogy humorod nincs semennyi, de miért kutakodsz az üzeneteiben? Honnan tudod mit küld a haverjainak? Semmi közöd hozzá...

22L

2020. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Látnád én miket szoktam küldeni a haverjaimnak.:D


27F

2020. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az állatkínzás valakinek vicces? Ti is animal szexre élveztek, vagy mi? Ezt ne mondjátok már komolyan... Amúgy meg mellettem ült és láttam...

Egy kecske dugása valóban nem vicces, ezt leszámítva elég sok mindenen tudok nevetni...

2020. szept. 15. 23:06
 6/9 anonim ***** válasza:
A régi pásztorok szerinted hogy bírták kia magányos időket. Már az ókori mitológiában is voltak mindenféle félig ember félig állat lényeg, azok szerinted hogy lettek? De viccet félre téve, minek idegeskedsz ilyeneken?
2020. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én imádom az állatokat, vegetáriánus vagyok, és nekem ez csalódás, hogy az állatkínzás számára vicces. Szegény állat csak hever ott, az a "férfi" meg tuszkolja bele a farkát... Nekem hányingerem lett ezt látva. Szerintem innen egy lépés odáig, hogy valami pedofil videón röhögjön. A gyerek és az állat is ugyanolyan védtelen.
2020. szept. 15. 23:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert primitív.
2020. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én párom is nagyon gáz dolgokat küldenek egymásnak a haverjaival , szerintem inkább jobb ha nem tudsz róla :D
2021. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!