Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel voltam már 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel voltam már 1 éve mikor ugy éreztem hogy már nem szeretem és szakitottam vele. ő nagyon kiborult mert nem számitott arra hogy "kidobom" őt. Folyt. (? )

Figyelt kérdés
Tehát a szakitás után pár nappal felhivtam őt és ujra összejöttünk..pár hét mulva ujra szakitottunk..aztán megin összejöttünk..és ezt harmadszor is eljátszottuk..utánna már eggyüt maradtunk de kiderült hogy mig nem voltunk eggyütt addig megycsalt a régi barátjával,akitől még egy nemi betegséget is elkapott ezt én is elkaptam tőle és igy derült ki hogy lefeküdt a régi pasijával..még most is eggyütt vagyunk..az lenne a kérdésem hogy van e jövője egy ilyen kapcsolatnak..a barátnőm mindent megbánt és ő állitja hogy csak idegi kiborultsága miatt csalt meg mikor nem voltunk eggyütt..de szerintem ha annyira szeretett mert szeretett akkor hogy tudott ilyet megtenni velem?...félek hogy később évek mulva máskor is megtörténhet..Véleményetek?
2010. aug. 6. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalt ha dobtad és ezért nem voltatok együtt-.-
2010. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nincs.
2010. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem megcsalás, te szórakoztál vele, és még a szemére veted ennyi szivatás után?
2010. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ezaz, előzőnek abszolút igaza van.. hogy csalhatott volna meg ha nemis voltatok együtt??? hisz dobtad.

am ha képes vagy feldolgozni a "nagy megcsalást" akkor sztem van esélyetek

2010. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom, akkor már nemszeretted, aztán megint összejöttetek? :/ Ezmár picit gázos. Mármint nekem is van ilyen ismerősöm, és a csaj már nemis szerette a fiút, csak mindig annyira sajnálta, meg "rájött, hogy mégis szereti" hogy visszavette. Már vagy 100x eljátszották ezt, volt egy idő heti 2x. Hát remélem nem komoly a nemi betegségetek, és gyógyítható, de szerintem ha a csaj tényleg megbánta, és szeret téged, akkor adj neki még egy esélyt. Kiborult állapotban valszeg énis ezt tenném.

Rem tudtam segíteni ;) És jobbulást nektek!

2010. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak azt csalhatja meg az ember, akivel éppen együtt van.
2010. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van,nem megcsalás,de ha valaki nagyon szeret valakit,akkor mikor szakitanak,eltelik pár nap ujra összejönnek,akkor gondolhatja a lány hogy nem végleges szakitás..tehát azt akarom mondani hogyha szakitunk és lefekszik valakivel egy pár hónap után akkor ok..de mi mikor szakitotunk alig pár nap után jöttünk össze és a ő ezalatt az időalatt feküdl mással..hogy tud egy szerelmes ember mással kufircolni???,ha még a szakitástól van kiborulva,mert ő még szerelmes volt akkor nagyon is.
2010. aug. 6. 22:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Te dobtad..pasi létedre úgy viselkedtél mint egy kislány. "Eddig szerettelek, most már inkább nem is szeretlek, mert nem..." Más a babáival van így, de nem a te korodban. Megaláztad, elutasítottad, mint nőt, ő már nem kell neked. Hát akkor semmi közöd hozzá, hogy mit tesz. Hát egy szerelmes fiú tehet ilyet? Ha meg nem voltál az, akkor minek ez az egész... Te sem szerethetted igazán, mert akkor nem múlt volna el az érzés, és nem tetted volna ezt vele. Semmi jogod nincs felháborodni.
2010. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tök punci vagy :)
2010. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerelmes ember nem unja meg a másikat. Kvittek vagytok.
2010. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!