Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy probléma, ha külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy probléma, ha külön kellene aludni, mert én csak úgy tudok jól?

Figyelt kérdés

Alvási zavaraim vannak, minden apróságra felkelek, és nem tudok elaludni. Ez munkanapokon nekem nem fér bele, szünnapokon még talán. Az egész napomat elrontja, ha nem aludtam annyit, amennyire szükség van.


A nők mennyire megértőek ez ügyben? Jó érzés a másik karjai között aludni, és erről kellene lemondani.

De legalább tudok biztosítani másik szobát a lakásomban...



2020. szept. 19. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Alvászavarra van gyógyszer.
2020. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
82%
Én adnám, pláne ha horkolsz! 😉 Szeretek terpeszkedni, ölelkezve meg úgysem lehet kénselmesen aludni. Az mehet picit sex után illetve máskor de ha alukálás van akkor hagyjanak békén. 24 N
2020. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi az oka az alvászavarodnak amúgy? Pszichológiai, egészségügyi? Tudom, hogy a kérdés szempontjából nem releváns, de ha eddig nem tetted, lehet, érdemes lenne kivizsgáltatni magad, mert erre lehet, rámegy az egészséged.


Amúgy emberfüggő szerintem. Nekem fontos az együttalvás a párommal, hosszútávon nem tudnék erről lemondani. Más nők viszont igénylik az egyedül alvást, vagy jól tudják tolerálni. Sokfélék vagyunk.

2020. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1: Próbáltam már sokfélét. Annyira segítenek, hogy egyedül már sikerül aludni.
2020. szept. 19. 12:37
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk külön szobánk van a párommal, hangulat- és szituációfüggö, hogy hogy alszunk.

Szóval engem egy 50-50% együtt-külön nem zavarna, mindig külön igen.

2020. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3: Nem tudom, honnan fakad. Nem vagyok stressz alatt, nem nyomja a lelkem semmi.
2020. szept. 19. 12:38
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, miért kell ebből ekkora gondot csinálni? Mintha a párkapcsolat minősége azon múlna, hogy együtt alszotok-e, avagy sem?!

Ha nagyon eltérő az alvási szokásotok, akkor a legjobb külön aludni. És itt kizárólag alvásra gondolok, az azt megelőző bármiféle tevékenységre nem. Nem ez fogja meghatározni, hogy jó-e a szex, szeret-e a másik, vagy sem.

Mi több, akkor lehetnek gondok, ha az egyik azért nem tudja kipihenni magát, mert a másik horkol, sokáig fenn van, tv-zik, stb., a másik meg már aludna. Miért ne lehetne külön aludni?

2020. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, tartós kapcsolatom még nem volt, így nem tudom, mi az elvárás, ezért kérdeztem.
2020. szept. 19. 12:43
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is külön alszunk, mert együtt nem tudunk. Tök jól megvagyunk, mindkettőnknek sokkal jobb így!
2020. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is külön alszunk a férjemmel, de a legtöbben ufo-nak néznek emiatt. Nem tudtuk összeegyeztetni az alvási szokásainkat, de így nem is kell és mindketten kipihentek vagyunk.
2020. szept. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!