Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ekkor?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdés adta az ötletet.


Mit tennél, ha a párod, akivel élsz, simán közölné, hogy anyagilag nem támogatja a tanulásodat, mert fosik, hogy majd lelépsz, és ő akkor bukik egy csomó lóvét?



Az ilyen "Én sose kérnék, inkább előteremtem magamnak, mer 2,3M foritot keresek, a nyóc diplomámma." válaszokat nem kérem.



2020. szept. 20. 12:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: A párodnak aprópénz lenne. És MINDEGY, ki, milyen nemű a sztoriban!
2020. szept. 20. 12:43
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Miért kellene hogy a párom támogassa a tanulmányaimat? Vannak szüleim, ha kell segítenek. Ha neked nincsenek elmhetsz dolgozni a suli mellett.

Én nem értem tényleg mi oka lenne a párodnak iskoláztatni. Nem az apád.

Ezért se szeretem. a drága ajándékokat, ha arra kerülne sor hogy szakítsunk akkor nekem ne vágja senki a fejemhez, hogy bszzeg a drága ékszert/ ruhát stb elfogadtam.

25N

2020. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a páromnak nem adatott meg a lehetőség, hogy tanuljon, és csak kezdetnek kéne segíteni, utána elmegy dolgozni, azzal semmi baj.

Ahogy az se érdekelt senkit, mikor egyedül tanultam és dolgoztam, és senki nem adott egy fityinget sem, sőt el se fogadtam volna.

2020. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2.-nak.


De akkor minek várják el a nők, hogy a párjuknak legyen pénze? Ezek szerint a minimálbér elég, nem?

És nem arról szól egy kapcsolat, hogy segítem a másikat, a remélhetőleg KÖZÖS jövőnk miatt? Hiszen ha elvégzed, akkor lesz jobb fizud, amiből lesz jobb kocsi..., nem?

2020. szept. 20. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2. Vagyok.

A suli nem kötelező, önszántamból vállaltam, nem a párom kért meg, hogy fejezzek be egy egyetemet, hanem én akartam. Így nincs is oka hogy fizesse nekem.

Ha szakítunk akkor neki mi haszna lesz abból hogy kifizette a tanulmányaimat?

Más az, ha mondjuk egy drágább dologra kell a pénz, pl egy laptophoz a sulihoz, ha adna akkor természetesen x idő múlva kifizetném neki. Csak úgy ne fizessen senki semmit.

2020. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is merülne fel bennem, hogy a páromat ilyenre kérjem.

De ha már előjönne valahogy a téma, a kérdésben leírt érvelés nekem elég lenne ahhoz, hogy lezárjam a kapcsolatot. Aki így gondolkozik, az nem bízik meg a másikban.

2020. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem várnám el, hogy támogasson, de ha ilyet vág a fejemhez hogy "nem segítek semmiben mert akkor lelépsz" hát akkor abban a pillanatban le is lépnék. A másik sikereinek örülni szoktak, nem pedig lekorlátozni és csadorba öltöztetni.
2020. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Instant szakítanék. Ennyire alja önző féreg senki sem lehet.
2020. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!