Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lettem ilyen?

Figyelt kérdés
Kényes téma amiről szeretném kérdezni véleményetek. Pár éve ismertem meg páromat és együtt élünk. Az első évben egyáltalán nem zavart hogy mielőtt elaludna hozzám bújik szorosan. Sőt jó érzés volt. Aztán később már nem szerettem ezt annyira. Mostanában meg egyenesen utálom hogy hozzám akar bújni alvás előtt kifli formában. Miért? Mert azt érzem összekoszol ha hozzámér hiszen alsónadrág nélkül alszik. Észrevettem hogy nedves ott lent sokszor és zavar ha ragadni fogok miatta. Én vagyok a nő. Ha csak átölel és nem ér lent hozzám azt szeretem. Neki nagyon rosszul esik hogy inkább megfordulok csak ne érjen hozzám kifli formában. Ami legfőbb baj hogy én sem értem miért és mitől változhattam meg ennyire. Szerintetek?
2020. szept. 24. 09:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
35%
Menjetek el párterápiára. Valami mentális gát van benned, ami idővel alakult ki.
2020. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
74%

A faszt is kesztyűben fogod meg?

Volt olyan nőm aki a férje farkàt sose vette a szàjàba mert undorodott tőle. Szeretökènt pedig egy perverz àllat volt szopott és le is nyelte.

Sajnàltam szegèny fèrjèt. Sok nő ilyen képmutató.

2020. szept. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
12-es ez érdekes mert ugyan megfogom a kezemmel de az is zavar. Mert ragacsos lesz. De bírom mert muszáj. Igen azelőtt ennyire nem voltam ilyen. Lényeg azt volna jó tudni hogy teljesen megváltoztam negatív irányba, vagy csak a párommal van ilyen érzésem ami szerintem sem ok.
2020. szept. 24. 11:19
 14/28 anonim ***** válasza:
84%
A szex és így a párkapcsolat arról szól, hogy a másik testnedvei, "flórája" :) keveredik a tiéddel. Hiába mosakszol meg előtte meg ő is, az bizony fél pillanat és újratermelődik. Szerintem valami hipochonder-szerű pszichés problémád van ezzel, de ha a párod így is elfogad, akkor húzzon fel egy gatyát, aztán összebújhattok kiflibe.
2020. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Erre van a szappan meg a víz, lemosakszol utána. Ennyire ne legyél kényes már.

32N

2020. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Jó de nem fogok állandóan kijárkálni mosakodni ahányszor összeragacsoz. A kérdésem továbbra is az miért nem zavart ez kapcsolatunk elején.
2020. szept. 24. 11:49
 17/28 anonim ***** válasza:
68%
Milyen csaj vagy te...
2020. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem tanácsolod neki, hogy vegyen fel alsónadrágot esténként?
2020. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%

Azt mi honnan tudjuk, hogy miért nem zavart a kapcsolat elején?

Mert akkor még vonzódtál hozzá, később meg már nem. Ennyi.

Nekem is ez volt az exemmel, meg voltam győződve róla, hogy életem szerelme, imádtam, és utólag szembesültem azzal, amikor szakított, hogy egyre elutasítóbb lettem.

Én is szerettem megölelni, stb, de szexuálisan annyira már nem indított be.

MOndjuk attól még bekaptam neki és nem zavart volna a bújása..


Szerintem ezen még lehetett volna dolgozni, mert még minidg szeretem, együtt jutottunk odáig, hogy kezdett kihűlni a dolog..

2020. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Próbáld ki mással. Ha az övè nem zavar, akkor hagyd el a fèrjed.
2020. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!