Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitöl lettem ilyen? Változhato...

Mitöl lettem ilyen? Változhatok még?

Figyelt kérdés
19 èves korom ig nagyon baràtsàgos , tàrsasàg kedvelõ sràc voltam, Aztàn mostanra hogy 22 vagyok teljesen megvàltoztam, èletunt lettem gyūlölök emberek közè menni, a suliba elmenni is kihívàs, az arcomrol is le rí az èletunottsàg a komorsàg, habàr nèmelyik lànynak bejött mert jeleztèk, de baràtnöre sem vàgyom , a magànyban èrzem jòl magam, nem szeretem az embereket, rūhellek közèjük menni pl buszon , ha meglàtok egy csapat szòrakozò fiatalt düh harag lesz urrà rajtam, nèha emiatt megijedek magamtòl mert nem ilyen voltam, ezt mi okozta nàlam? vàltozhatok mèg vagy ilyen maradok?
2012. szept. 10. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Vátozhatsz, ha akarsz. Depresszív vagy, életunt. Sok exprovertált embert lesz felnőtt korára pont az ellenkező.
2012. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meglehet, hogy ilyen maradsz. Ha még a lányokat is elriasztod magadtól, hogyan is változhatna valami.

Ha tényleg nem szeretnél ilyen lenni, akkor figyelj magadra, keresd a társaságot, beszélgess, ha lehet, mosolyogj, ha tudsz. De ha mindez nagyon fárasztó neked, akkor hagyd, úgy látszik ilyennek születtél.

2012. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!