Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit tartotok ideálisnak, meddig és mennyit járjon el a barátnőtök esténként?

Figyelt kérdés
Elég sok barátnőm van, munkahelyről is, meg régebbről, suliból is. Szeretek velük beülni sörözni vagy fröccsözni. (A barátomnak nem nagyon van igénye arra, hogy haverokkal iszogasson, kimozduljon.) 25 éves vagyok, teljesen ismerem a határaimat, nem szoktam lerészegedni, hülyeségeket csinálni, nem járok szórakozóhelyekre, nem drogozok, nem bulizok, nem cigizek, megcsalni pláne nem jutna eszembe. Előfordul, hogy akár 3-4 sört vagy fröccsöt is megiszom a barátnőimmel (töményet maximum vendégségben iszom, ha megkínálnak pl. pálinkával, amúgy eszembe se jutna), szép lassan, órák alatt, eszünk is közben sokszor. A barátom erre mindig húzza a száját, hogy ha 2 korsó sörnél vagy 2 nagyfröccsnél többet iszom, akkor inkább legyek vele, hogy tudjon rám vigyázni. Hozzáteszem, hogy elég jól bírom az alkoholt, az esetek legnagyobb részében meg sem érzem (vagy csak egészen kicsit, maximum kicsit jobb kedvű leszek, de nem beszélek nehezebben, nem dülöngélek, nem esek el, nem hányok stb. tehát nem alázom meg magam sehogy, ezeket nyilván szégyellném ennyi idősen), csak jólesik pár pohár mellett beszélgetni a barátnőimmel. A másik, hogy szerinte simán lehetne mondjuk 5-6 körül találkozni és 1-2 órát maradni. Ha 7-8 fele megyek valahova, azt már nem szereti annyira. Többek között azért is mondja, mert nem szereti, ha sötétben mászkálok, meg szerinte ha már 3-4 órát ülök be valakivel valahova, akkor az túl sok idő és túllépem a 2 sört/fröccsöt. Szerintem ezek nagyon szigorú szabályok és nem egy vitánk volt már ebből, azért mégiscsak huszonévesek vagyunk és fiatalok. Szerintetek komoly kapcsolat esetén ez már soknak számít? Nem is minden hétvégéről van szó, általában 2 hetente fordul ez elő pénteken vagy szombaton, hogy pár órára kimozdulok így lazítani, legeslegkésőbb éjfélig maradok, de az nagyon ritka, csomószor már 10-re, 11-re hazaérek. A barátom szerint 1-2 havonta is bőven elég lenne "kocsmázni" vagy estefelé kint lenni. Hét közben munka és koránkelés miatt eszembe se jutna inni egyébként.

2020. szept. 25. 00:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Na jó, ez már fáj. :D Természetesen nemet mondok, van párom, ez elég érthető állítás szerintem. Ha nem fogja fel és még ezek után is nyomul valaki az szánalmas, akkor már nem maradok higgadt.
2020. szept. 25. 10:03
 12/16 A kérdező kommentje:
Amúgy a barátom nem antialkoholista egyáltalán, csak nem nagyon járogat el. Inkább pl. ünnepkor, karácsony, szülinap akármi esetén otthon koccint szívesebben, néha ebédhez is megiszunk együtt egy kis bort, vagy kettesben ülünk be néha valahova, csak társasággal nem megy el úgy, mint én.
2020. szept. 25. 10:17
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én kb havonta ülök be barátokkal (fiú lány vegyesen) valahova 2 3 órára, de van hogy elszalad az idő és lesz belőle 4 óra is.

Párom is kb enyiszer megy.

Havi 1szer 2szer olyan is van, hogy az ő baráataival vagy az enyémekkel elmegyünk valahova. Most hétvégén először lesz olyan, h a két csapatot őszehozzuk.

Én kb 2 sort iszom, ritkán felesezem (alkalmakkor, de akkor se vagyok részeg). Párom is csak sörözől, de lecsuszik 4 5 6is. Múlt héten pl délután 4re mentünk bográcsozni és hajnal 1ig ott voltunk.

Párommal akkor van gond, ha rövidezik is, de ezt megbeszéltük és visza is vett.

Barátnőmmel néha délután taliztok, valamelyikel kutyát sétáltatunk, van akivel beülünk egy kvra. Van egy jó férfi barátom is, ő buszozim, oda szoktam kimenni pár körre.

Párom is néha délután találkozik a barátjával.

Ebből nincs probléma, tudjuk egymás határait, megbeszéltük és sztm az embernek, ha van valamilyen, pláne komolyabb, akkor visza vesz.


Üljetek le és beszéljétek meg, kosetek kompromisszumot.

N28

2020. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%
Fogalmam sincs mi az ideális, nem volt még párom. Szerintem mutass be neki engem, hogy van, nagyon is van nálad rosszabb:D Engem a koránkelés se zavar már, simán betolok este egy üveg bort (rendszeresen), aztán másnap ott vagyok 8-ra órán.:) 22/L.
2020. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
A srácnak meg kell értenie, hogy van saját életed is. Szükséged van a kikapcsolódásra, szükséged van a barátaidra. Ez nem olyan dolog, hogy részegen balhézol, meg csalod fűvel-fával. Nem. Most itt láttam olyan válaszokat, hogy az már nagyon durván túlzás. Mi az, hogy "elengedni" a barátnőt/feleséget? Gyerekek! Nem vagyunk összenőve... Nyilván, ha a srác meg a minőségi együtt töltött időt hiányolja, akkor mondja azt. Kész...
2020. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg feltene csak akkor felajanlhatna hogy hazakiser vagy erted megy. Szerintem csak feltekeny
2020. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!