Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotokat az anyja “szerelmemnek hívná”?

Figyelt kérdés
Már nagyon irritál az anyja a páromnak. 25 évesek elmúltunk, ha megyünk hozzá állandóan szerelmemnek hívja a páromat nekem meg kb a nevemet se tudja! 4 éve együtt vagyunk, együtt élünk 1 éve. Páromnak jeleztem, hogy zavar ahogy egymással beszélnek de csak elbagatelizálta. A hátam mögött rendszeresen kibeszél. Múltkor, felhívta a párom és ki volt hangosítva. A lényeg, hogy azt mondta, hogy minek megyünk már megint az én buta és paraszt anyámékhoz. Párom gyorsan visszavette a kihangosítást, aztán gyorsan elköszönt. Mondtam neki, hogy tegye rendbe az anyját, mert ha nem akkor elhagyom és maradhat a mamával. Erre mentegetőzött, hogy ő nem tehet róla, az anyja ilyen. Ez az ő hibája. Mondtam neki, vagy én teszem rendbe (amit megemleget) vagy ő. Utána elhallgatott. Komolyan teljesen belefáradtam. Tönkreteszi az anyja a kapcsolatunkat.
2020. szept. 25. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyósom ilyen szavakkal illette volna az én családomat még a férjem sem állított volna meg abban , hogy rendesen ki osszam az anyját.
2020. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
A becézgetés nem érdekelne, nem zavarna, annak hívja, aminek akarja és amit a párom elfogad tőle, ehhez semmi közöm. Az áskálódást, szemétkedést, hátam mögötti lejáratást már nem viselném el, de akkor se az anyóst hibáztatnám érte elsősorban, hanem a páromat, ha nem áll ki mellettem. Nekem nem kellene olyan társ, aki behódol az anyjának és nem véd meg, ha igazségtalanul bántanak.
2020. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Párom nem igazán veszi észre, az ő szemében az anyukája nem rossz. Nekem is sokszor “édeskedik”, de pl volt egy ilyen: “hogy jajj anya tegnap itt volt velem a Kitti tudod” , ő meg folytatja, hogy az a Kitti akivel itt szexszeltetek? Aztán mondtam, hogy jó nekem elegem van a gyerekes viselkedésetekből, hazamegyek és csomagolok. Annyit mondott a párom, hogy csak vicceltek ne szívjam mellre. Aztán egy óra múlva kettesben lettem az anyjával. Megjegyezte: Hogy ő is sokat tűrt a párom apja mellett, nekem is tűrnöm kell különben repülök ki a családjukból... Páromnak nem mondtam de folyamatosan eszembe jut. Ki akar túrni... Viszont ha nem az anyjával van, nem viccelődik ilyenekkel. Teljesen normális életünk van.
2020. szept. 25. 12:49
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Igen, a párod anyuci szerelme, akit te elszakítottál tőle, ezért utál téged és a szüleidet is.

Az efféle megszólítások ("szerelmem") soha nem véletlenek, hanem félig-meddig titkolt érzelmeket, vágyakat fejeznek ki.

A vicc meg az, hogy a párod választott magának egy olyan erőteljes egyéniséget, mint az anyja (ez sem véletlen). Ezért is feszültök egymásnak.

2020. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Remélem soha nem akarsz gyereket, mert ha azt hiszed, most szívás a helyzet, akkor még nem láttál semmit. A párodnak soha nem te leszel az első, mindig az lesz, amit az anyja akar, szóval vagy elfogadod vagy legközelebb nem csinálsz segget a szádból és tényleg otthagyod a búsba.
2020. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most nagyon elgondolkoztam a 4-es válaszán!! Szerintem nagy igazságot írtál! Köszönöm az eddigi válaszokat is!
2020. szept. 25. 12:55
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Én sajnállak kérdező mert én is voltam ilyen helyzetben ahol anyuci azt csinált amit csak akart mert ő szent és sérthetetlen volt.. Mielőtt idegileg tönkre mentem volna szakítottam majd ez idő alatt jött rá a párom hogy milyen butus volt.
2020. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Fú basszus és mennyi férfi ilyen gyökér az idióta anyja miatt. Elképesztő, hogy milyen beteg kötődés tud kialakulni anya és fia között. Nekem még csak egy lányom van, de tervezünk kistesót. Ha fiú lesz, erre fogok figyelni a legjobban, hogy a férfiasságát ne gyengítsem, hanem erősítsem, és egy normális, erős, határozott férfit és férjet neveljek belőle, aki megvédi a feleségét, akár velem szemben is, ha ne adj Isten ilyen hárpia leszek, ahogy az apja is megvéd engem. Bár nekem nincs ilyen köcsög anyósom. Az én férjem is kicsit nehezen szakadt ki otthonról, két húga is van, úgyhogy volt nőuralom rendesen. Két évig még napi szinten beszéltek, miután eljött tőlük és összeköltöztünk, de engem legalább nem szidott hordott az anyja, egy rossz szava nem volt soha hozzám meg rólam. De basszus ez nagyon durva, hogy milyen impotensek lesznek egyből a férfiak, ha anyuci megszólal.
2020. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Ja amúgy zavarna igen, mert az én szerelmem, nem az övé.
2020. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Féltékeny a mama. Fel nem tudom fogni, miért lesznek ilyenek egyesek.

Engem is zavarna. Ha csak enyhe mértékű a dolog ignorálnám, ha viszont túlzásba viszi szakitanék. Primitivek, nem érdemes ilyenekkel "harcolgatni".

2020. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!