Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Menekülnék otthonról, oda ahol senki sem ismer. 3 gyerekem van, ő miattuk nem teszem. A párkapcsolatom megromlott, sok éve, de még egy fedél alatt élünk.

Mindig rossz kevem van, ha otthon vagyok, ideges, türelmetlen... Régen nem ilyen voltam, jokedvű, kedves, de ma már ha otthon vagyok ez eltűnt. A külvilagban más vagyok, kedves, türelmes általában, de itthon ez nem megy. Szegény gyerekeket sajnalom, hogy igy látnak, hogy az anyjuk mindig szomorú...



2020. szept. 26. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
82%

Mert depressziós vagy, túl sok rajtad a nyomás és nem tudsz kikapcsol(ód)ni. Próbálj minden nap egy kicsit formálni a körülményeken, eseményeken, apróságokkal, amiktől jobban érzed magad. Vedd fel a kedvenc ruhád, egyél olyat ami a kedvenced, hallgass meg egy klassz zenét. És persze beszélgess egy barátoddal vagy szakemberrel, ha szükséges.

Mindig keresd a választ arra, hogy “mit tehetek,hogy most jobban érezzem magam”?

2020. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!