Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyetemista lányok visszafo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemista lányok visszafogottabbak a párkapcsolat és szex terén általában?

Figyelt kérdés
A mostani haveri körbe tartozó lányok(pl boltos,kozmetikus,postás..)nagyon bevállalósak,össze vissza dugnak mindenkivel.Szeretnék komoly kapcsolatra egy lányt de amiket tudok róluk kb hányingerem van tőlük. Beszélgettem egy régi osztálytársammal aki egyetemet végzett és ő mondta,hogy ott nincs ennyi ribi,a helyemben ilyen kaliberű lányoknál próbálkoznák. Ott is van de a 80%uk visszafogottabb. Akiket én ismerek ott a 80%ribi.
2020. szept. 27. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet általánosítani, pláne rámondás alapján, hogy 80% visszafogott. Van aki egyetemistaként is ribi, van aki meg kozmetikusként sem.
2020. szept. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Komoly szakon tanulok és még szűz vagyok (ami nem feltétlenül normális, de így alakult), de van barátnőm, akinek majdnem egész egyetem alatt egyéjszakásai, szexkapcsolatai voltak fiúkkal és lányokkal is (és amúgy azóta többéves, boldog, komoly kapcsolata van, szóval egyáltalán nem zárja ki a korábbi sok partner azt, hogy valaki "normális" kapcsolatban is helyt álljon). Nem mondanám ribinek, mert nem boldog-boldogtalannal szexelt, de nyilván szabadosabb életet élt, mint én vagy az átlag. Legfeljebb ránézésre nem mondanád meg róla, mert egyébként visszafogottan öltözködött és diszkréten sminkelt, nem úgy nézett ki, mint valami utcaszéli.
2020. szept. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet velem van a baj,ha ezt megtudom,akkor elmegy a kedvem a lánytól... Olyan lányt képzelek el akinek komoly kapcsolatai voltak,max 1 vagy 2 egyéjszakás,nem olyat akin végigment egy haveri kör,stb.. 2es válaszoló,hogy szűz vagy az szerintem teljesen rendben van.
2020. szept. 27. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:
8 éve vagyok egyetemista (most már lassan doktorandusz), voltam ilyen is, olyan is. Amire épp lehetőség volt. Eleinte kapcsolat szempontjából le voltam szarva, akkoriban még sokat randiztam, sokat ismerkedtem, lazábban fogtam fel ezt. Nem voltam az a típus soha, akit minden buliban gerincre vágnak, de volt egy-két ilyen elvagyunk és jól érezzük magunkat kapcsolatom, amik nem tartottak sokáig, ellenben szórakoztatóak voltak. Viszont volt eszem, nem házinyúlra lőttem, a szarkavarást és a rosszmájú pletykákat elkerülendő. Nálunk tipikusan azok a felajzott fickók voltak, akik akkor is leribizték az embert, ha túl sokat lógott srácokkal (ami nem volt nehéz, nem sokan voltunk nők soha). Szóval figyelni kellett, hogy ezek a dögevők mit hordanak össze féltékenységükben az emberről. Aztán 23 évesen megismertem egy fiút, akihez azóta hozzámentem és onnantól, hogy ő képben van, csak róla szól minden szerelmi téren. :) Komoly szakon tanulok és tanultam, természettudományi, majd informatikai karon.
2020. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném. Egyetemista vagyok, és tény, hogy nem voltam soha úgynevezett ribizli. Összesen két férfi volt az életemben, mindkettő kapcsolat - a 2. most is tart.


Ettől függetlenül nem mondanám magam visszafogottnak, mert a párommal azért történnek érdekes, néha kissé beteg dolgok is, amelyeket mindketten élvezünk. Egyszerűen csak nem szeretem, ha vadidegenek csorgatják rám a nyálukat.

2020. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!