Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak! Ti barátkoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti barátkoznátok továbbra is egy lánnyal, ha a barátnőtök sírna sokszor emiatt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kapcsolatban csak kíváncsi vagyok. Felmerült bennem a kérdés, mivel már megcsaltak és lehet, hogy folyamatosan sírnék, ha látnám sokszor egy nővel. Persze, ez bizalmi szinttől is függ, viszont most ettől vonatkoztassunk el.

2020. szept. 28. 14:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%
Addig beszélgetnénk kettesben és hármasban, amíg nem érzi magát rosszul többé.
2020. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

#9 #10

Ultimátumot kell adni a srácnak.


Sose felejtsd el kérdező, hogy nem minden férfi egyforma, emiatt ne foszd meg magad a pozitív élményektől. Vond le a tanulságot és lépj tovább.


26/N

2020. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12# már többnyire tovább léptem. Jön egy másik szerelem és el is lesz felejtve teljesen. :P
2020. szept. 28. 19:23
 14/14 anonim ***** válasza:

#9. Nagyon fontos, amit írtál!

Komoly dolodg, tanulságos!

Csak egyvalami van, amivel nem érzek egyet, a legvégén.

_"...ha az adott lány barát nem jelent tényleg fenyegetést, akkor úgyse fog zavarni."

Szerintem néha nagyon nem réálisak a félélmeink nekünk embereknek...

Szerintem néha igenis ok nélkül parázunk.

Úgy általában, bárki...

De értem a válaszodat és értékelem!

2020. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!