Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, jártatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, jártatok már úgy, hogy szerelmes lett belétek egy férfi , de valami miatt elmúlt nála majd újra szerelmes lett?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi történt, ami miatt újra fellángolt? Az a helyzet nálunk, hogy egy időben sokat veszekedtünk és szerintem emiatt kiábrándult, de én ezt nem tudom elfogadni.. Hisz nemrég még imádott.. Együtt vagyunk még, állítása szerint megpróbálja helyrehozni a dolgot, de nagyon fáj azt látni rajta, hogy mennyire más lett velem.. Régen aranyos volt, dicsért, kedveskedett, most.. Semmi ilyesmi. 1.5 éve vagyunk együtt. Esetleg valami ötlet, ami bevált..? Vagy tényleg ennyi, így jártam? :( Ja még annyi, hogy régen a veszekedések után 1-2 hét múlva mindig olyan lett, mint előtte, most valamiért (egyelőre..) nem.. Elmúlhat a szeretet ilyen gyorsan, ha 1.5 évig kitartott? Ezt csak azért írom, mert nem 1-2 hónapja ismerem, azt hittem ennyi idő már jelent valamit..
2020. szept. 28. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Én 7 év után érzem ezt.. Ki tudja, mi lesz..
2020. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt kérdezed van-e olyan kapcsolat ahol 1.5 év múlva kihuny a tűz és elhidegülnek egymástól a felek? Igen van, rengeteg tönkrement kapcsolat van (sajnos). Hogy a tiétek hogy fog végződni... Nos visszakérdezed - mi lenne ha te is tennél, próbálkoznál a kapcsolat rendbehozatalával? Ne csak várd, hogy a másik ismét "beszerelmesedjen" hanem tegyél is érte!
2020. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De pont ez a kérdésem, hogy mit lehet tenni? Mert úgy érzem ha én "teperek" akkor csak szánalmas leszek, nem lesz értékem a szemében hisz ő a férfi, neki kéne..
2020. szept. 28. 18:07
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vagyok férfi, az 1-es vagyok.

Nekem az lett a fejemhez vágva, hogy sok volt a "cseszegetés", nem hiányzik a kapcsolattal járó probléma..

Én is azt éreztem, hogy neki kéne tepernie, hisz azért "cseszegettem", mert kevesebb figyelmet kaptam már, vagyis úgy éreztem.

Próbáld kicsit lazábban kezelni a dolgokat, ne veszekedj, ne tegyél mindent szóvá. Most egy kicsit magának való, kérdezd meg, mire van most szüksége. Több figyelemre? Vagy egy kis nyugira? Nem lehet mindig mind a 2 fél ugyanazon a szinten. Természetes, hogy vannak hullámvölgyek. Egy erős pár attól válik erőssé, hogy ezeket együtt megoldják, nem pedig véget vetnek a kapcsolatnak.

Viszont jól gondold át (igaz, nem tudom miken veszekedtek), hogy TE mennyire akarod ezt az egészet, mert ha a másikban már csak akaratlanul is a hibákat keresed, az nem jó, és pont nem azt éred el vele, hogy teperjen, hanem azt, hogy feladja, mert nem érzi, hogy ő elég jó neked, és valahol jogosan. Ha fontos neked ő, engedd el a makacsságod és engedd kicsit lazábbra a gyeplőt, ne tegyél rá nyomást. Ha ennek ellenére sem tér vissza magához, akkor jobb, ha léptek...

De egy normális beszélgetést mindenképp megerne az, hogy tisztázzátok, kiben mi van.

2020. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én tudom mit akarok, őt, de pont emiatt voltak a csesztetések, mert rajta nem láttam azt, hogy mindenáron engem akar.. Ahogy azt láttam rajta, hogy nem figyel rám eléggé, elkezdtem csesztetni.. Lehet, hogy igazából semmi értelme ennek a kapcsolatnak, mert ő nem élete nőjét látja bennem, de nem tudok nem reménykedni, hogy hátha mégis rájön, hogy az vagyok..
2020. szept. 28. 18:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Próbálok vele beszélgetni, de annyira tipikus férfi... Menekül a lelkizés elől. Mondta, hogy be fogja gyógyítani a sebeket, amiket ejtett rajtam, meg még pár ilyen dolgot, de annyira más lett, viszont ha nem akarná, akkor mért mondaná..? Mindegy megpróbálom kicsit békén hagyni, hátha..
2020. szept. 28. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Miert kene tepernie, ha neki ebbol az egeszbol elege van? Fogadd el. Nem a lelkizes elol menekul, hanem eloled.

Hany evesek vagytok? Tuti fiatal vagy, van masik pasi, lepjel tovabb.

2020. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyira fiatal, és ha menekülni akar akkor mért nem megy..?
2020. szept. 28. 19:02
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudjuk, nem ismerjuk. Lehet, hogy nem talalt meg utodot. Valami erdeke biztos van, hogy meg nem lepett. De ha idaig jutott, majd fog. 1,5 nem sok ido es ez mar ide futott ki. Ha nem is vagy fiatal, millio masik pasi van. Nem kell a szarhoz ragaszkodni.
2020. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen tudom hogy ennél sokkal jobb is lehetne.. Csak olyan kevés a normális pasi..
2020. szept. 28. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!