Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szeressek újra bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek újra bele a páromba?

Figyelt kérdés

Röviden: 30 éves nő vagyok, a párommal 3 éve vagyunk együtt, van egy másfél éves közös kisfiúnk. Lényegtelen h korai volt-e a gyerekvállalás vagy sem, most nem ez a lényeg.

Az a legnagyobb bajom, h már nem szeretem (nagyon sokat bántott, főleg lelkileg, de 1 hete tettlegeségig is fajult a dolog).


Sajnos bízni sem tudok benne, (folyamatosan hazudik) és a legrosszabb, h a sex sem jó vele.

Őt magát nem kívánom, pedig anno 24 órából 20-at képesek voltunk végig sexelni. Ő persze meg folyamatosan sexelne, ezzel az őrületbe kerget, egész nap üldöz, és ha odakerül a sor, nekem rettentő kellemetlen az aktus. Amikor tudom h este sexelnem kell vele, mert egész nap mondja, akkor egész nap bennem van az ideg, mert nem akarok sexelni, mert nem és kész. Estére vagy összeveszek vele, vagy sexre adom a derekam, de az egész hüvelyem ilyekor görcsben van, amitől nagyon fáj is maga az aktus, és a végén már annyira fáj h mondom neki h menj már el, nem birom, és akkor keményen magáévá tesz. Rettenetes érzés. :( Nem is tudom mit érzek utána... Egyszerűen nem vagyok képes lazítani. Talán ha újra szeretném, akkor talán javulna a sexuális életünk, és akkor javulna a kapcsolatunk is, amit én nagyon szeretnék megjavítani, mert ugye van egy másfél éves kisfiúnk...


De sajnos azt veszem észre h nap mint nap becsap, hazudik, átver, folyamat féltékenykedik és meggyanusít h pasizom, v megcsalom. Ez miatt már rejtett kamerát is rakott az ajtóval szembe, mikor ő elment dolgozni, h lebuktathasson, h megcsalom, vagy a cipőjét nekitámasztotta az ajtónak, ha kinyitom az ajtót, és kimegyek, akkor ő azt észrevegye, és úgyszintén lebukjak, vagy a kapukulcsomat vette le titokban a kulcscomómról, h ne tudjak kimenni, v senkit ne tudjak beengedni az éjszaka, ilyenek... Persze soha nem talált semmit, vagy nem buktattam le magam, hiszen eszemben sincs pasizni. De nem érti meg. :( Hűséges vagyok, még így is h nem szeretem. És a rengeteg rossz ellenére is szeretném újra szeretni, szeretném ha újra olyan lenne a kapcsolatunk mint az elején.


Vele is rengetegszer átbeszéltük a dolgot, elmondam neki mit hogyan szeretnék, min változtasson, de nem látom, h változtatna. Ezért gondoltam arra, hogy megpróbálom én helyrehozni őt magát. Hármonkért, főleg a kisfiamért... Bár sosem játszik vele, nem is értem miért erölködöm... Na mind 1, egy utolsó próbálkozást szeretnék tenni.


Szóval ezek ellenére mit javasoltok, hogy tudnék újra szerelembe esni, h javuljon a sexuális életünk, ezzel együtt javuljon a kapcsolatom vele? :(



2020. szept. 29. 04:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A gyereked miatt add be a válást most azonnal.
2020. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%

Gondold el, hogy a fiadnak milyen példás apaképe lesz...

Ugyanezt csinálja majd a nőkkel, csodás lesz, mint ahogy te is jól érzed magad ebben a kapcsolatban.

2020. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj,de neked sem, és a férjednek sincs ki a 4kereke.

Beleszeretni abba lehet,akit tisztelünk,kedves nekünk,és emberégesen bánik velünk.

Nálatok egyik oldalrol sincs semmi,amit valamire értékelni kéne.Ha nem szereted,akkor meg parancsra,egy csapásra nem fogod.

Ez nem javítható probléma.

Válás,minnél előbb!!

2020. szept. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hogy alakult azóta?

Remélem, elmenekültél s biztonságban vagy a kicsivel.

2021. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!