Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szeressek újra bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek újra bele a páromba?

Figyelt kérdés

Röviden: 30 éves nő vagyok, a párommal 3 éve vagyunk együtt, van egy másfél éves közös kisfiúnk. Lényegtelen h korai volt-e a gyerekvállalás vagy sem, most nem ez a lényeg.

Az a legnagyobb bajom, h már nem szeretem (nagyon sokat bántott, főleg lelkileg, de 1 hete tettlegeségig is fajult a dolog).


Sajnos bízni sem tudok benne, (folyamatosan hazudik) és a legrosszabb, h a sex sem jó vele.

Őt magát nem kívánom, pedig anno 24 órából 20-at képesek voltunk végig sexelni. Ő persze meg folyamatosan sexelne, ezzel az őrületbe kerget, egész nap üldöz, és ha odakerül a sor, nekem rettentő kellemetlen az aktus. Amikor tudom h este sexelnem kell vele, mert egész nap mondja, akkor egész nap bennem van az ideg, mert nem akarok sexelni, mert nem és kész. Estére vagy összeveszek vele, vagy sexre adom a derekam, de az egész hüvelyem ilyekor görcsben van, amitől nagyon fáj is maga az aktus, és a végén már annyira fáj h mondom neki h menj már el, nem birom, és akkor keményen magáévá tesz. Rettenetes érzés. :( Nem is tudom mit érzek utána... Egyszerűen nem vagyok képes lazítani. Talán ha újra szeretném, akkor talán javulna a sexuális életünk, és akkor javulna a kapcsolatunk is, amit én nagyon szeretnék megjavítani, mert ugye van egy másfél éves kisfiúnk...


De sajnos azt veszem észre h nap mint nap becsap, hazudik, átver, folyamat féltékenykedik és meggyanusít h pasizom, v megcsalom. Ez miatt már rejtett kamerát is rakott az ajtóval szembe, mikor ő elment dolgozni, h lebuktathasson, h megcsalom, vagy a cipőjét nekitámasztotta az ajtónak, ha kinyitom az ajtót, és kimegyek, akkor ő azt észrevegye, és úgyszintén lebukjak, vagy a kapukulcsomat vette le titokban a kulcscomómról, h ne tudjak kimenni, v senkit ne tudjak beengedni az éjszaka, ilyenek... Persze soha nem talált semmit, vagy nem buktattam le magam, hiszen eszemben sincs pasizni. De nem érti meg. :( Hűséges vagyok, még így is h nem szeretem. És a rengeteg rossz ellenére is szeretném újra szeretni, szeretném ha újra olyan lenne a kapcsolatunk mint az elején.


Vele is rengetegszer átbeszéltük a dolgot, elmondam neki mit hogyan szeretnék, min változtasson, de nem látom, h változtatna. Ezért gondoltam arra, hogy megpróbálom én helyrehozni őt magát. Hármonkért, főleg a kisfiamért... Bár sosem játszik vele, nem is értem miért erölködöm... Na mind 1, egy utolsó próbálkozást szeretnék tenni.


Szóval ezek ellenére mit javasoltok, hogy tudnék újra szerelembe esni, h javuljon a sexuális életünk, ezzel együtt javuljon a kapcsolatom vele? :(



2020. szept. 29. 04:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is így irjuk: szex!


Másodszor tegnap jól megvert te meg újra bele akarsz szeretni. Gratulálok, várd meg még agyonver, szeresd akkor is.

2020. szept. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen keress fel egy pszichológust, mert te beteg vagy. Ezt sértés nélkül mondom. Bele akarsz szeretni egy bántalmazó emberbe újra ahelyett, hogy menekülnél. Ha a gyereket majd megüti, azt is végig nézed? Jaa, azt nem tenné meg, igaz? Sürgősen orvos...
2020. szept. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Azt megmondom, ha a gyerekre kezet merne emelni, gondolkodás nélkül azonnal megölném!


TUdom, h valami nem oké velem a padláson... Szorongok, és kényszerbeteg lettem.

De kizárt h orvoshoz menjek, mert ha külön megyünk, és bíróságra kerülne a sor a gyermekelhelyezést illetően, ez a dolog eléggé ellenem szólna, és még a végén neki ítélnék a gyereket! Tesója meg képes lenne rá, h plusszba lefizesse ezért a bírót! Úgy h nem vágom magam alatt a fát! De jó meglátás. Gondoltam már rá, h titokban eljárok, de mellete lehetetlen, minden lépésemet figyeli. :( Mult héen a nőgyógyászomhoz is el akart jönni, h ott úljön a vizsglat alatt és nézzen, meg hallgassa a dokit... :O

2020. szept. 29. 05:18
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Én ajánlanám a "családsegítő szolgálatot" - nekem, mint egyedülállónak nem jött be, de talán nálatok még hasznosak lehetnek.


Lakókörnyékeden kell lennie egynek. (Szerintem mindenképpen irány a kerületi rendőrkapitányság - ÉS MÁRIS FELJELENTÉST TENNI TETTLEGESSÉG MIATT!)


Komoly mentális problémái vannak a "párodnak". Ezt már mindenképpen pszichiáternek kellene kezelnie, NEM NEKED!!! (Sajnos valószínűleg kevés esélye lesz annak, hogy BETEGSÉGTUDATA LEGYEN - készüljön fel kemény menetekre...)

2020. szept. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jav: készülj fel kemény menetekre! (Ha ragaszkodnál a tegeződéshez - de ez mellékes szempont talán - úgy vélem - a nagyobb lényeghez képest.)
2020. szept. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazó kapcsolatban vagy, a barátod kedve szerint úgy bánik veled, ahogy szeretne, egyáltalán nem tisztel vagy vesz emberszámba, csak a saját kielégülése fontos. Ne beleszeretni próbálj, hanem menekülj! Gyereknek sokkal rosszabb ezt végignézni, mintha külön lennétek!
2020. szept. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Figyelj csajszi! Térj észhez amíg nem késő! Ha szereted a gyerekedet és magadat, egy percig se maradj vele! Megüt? Megfigyel kamerával? Elveszi a kulcsodat?? És te ezt hagyod???

Tudod hogy ezt hogy nevezi a jog? Személyi szabadság korlátozása, fizikai és lelki bántalmazás, valamint szexuális erőszak, ha akaratod ellenére szexuális kapcsolatot létesít veled!

Az pedig hogy bárki lefizeti a bírót, hülyeség. Működik a korrupció Magyarországon, ez tény. De azért ne gondoljuk már hogy bárki korrumpálható, főleg nem valami senkiházi seggfej által! De ha így is lenne amit erősen kétlek, akkor is van lehetőség jogorvoslathoz folyamodni felsőbb szervekhez, engem például nem szopatna meg így senki fia, (bár én férfi vagyok, de ez mellékes, a habitus számít), ha a emberi jogok európai bíróságáig kellene is mennem, kicsinálnám a patkányt!

Én azt tanácsolom neked, krv@gyorsan vedd számon azokat az embereket akikre számíthatsz, szülők, nagyszülők, testvér, barát, barátnő, rokon, stb. mondj el mindent, és kérj segítséget! Ha senkire sem számíthatsz, rendőrség, anyaotthon!!

Térj észhez és hajrá!!

Szorítok Neked!

45/F

2020. szept. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%

Ha tényleg beleakarsz újra szeretni, akkor kezd el látni a pozitív dolgait.

Mondjuk helyedben nem tenném, de a te dolgod.

2020. szept. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Beleszeretni újra? Jèzus, dehogyis, menekülj!

Ez egy ízig vèrig bántalmazó kapcsolat! Jó reggelt! Te ebben szándèkozod felnevelni a gyereked?

Van családod, szüleid, testvèreid, akikre számíthatsz?

2020. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Válj el és kész! Nem lesz semmilyen bíró lefízetve.

Rakd rendbe az életed és kezd újra a gyerekkel. Nem kell egy ilyen brommal együtt lenni. Félsz is tőle.

Bolond vagy, ha meg akarod szeretni újra.

N

2020. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!