Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kamerával felveszi a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kamerával felveszi a párom hogy fel akasztom magam és csak utána vág le, és utána elhagyj szerintetek nem szeret?

Figyelt kérdés

Idegileg tracsra rakott, és az anyjáéknak is hazudozott és ugy éreztem értelme nincs az életemnek, és meg akartam halni, ő a telefonjával, felvette videora és utána vágott le, majd azt hazudta a szüleinek akik alapból utálnak mert ellenem hangolta őket hogy sajnálatbol jött vissza és nem szeretetből, holott elöszőr szeretettből tette, de ezek után meg ezt hazudta és haza ment a szüleihez.


Sajnos jobban szeretem az életemnél is, de fáj, hogy a szüleinek engem másképpen állít be, és az is fáj, hogy ő nem igazán érez igy irántam.



2020. szept. 29. 09:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
ORVOS!!!!!!
2020. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
És rendőrség!!
2020. szept. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Videozza ahogy fellógatod magad?Segített a székre is felállni?Milyen kedves.
2020. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

Én hagytalak még volna picit, és miután levágtalak még meg is rúgdoslak.

Miért vagy ennyire önsajnáltató életképtelen gyenge lelkű senki!?

Örülj, hogy ennek ellenére van "párod".

2020. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Büntetendő, ha öngyilkosnak valaki asszisztál.

Ugyanígy büntetendő a képességeimhez mérten elvárható segélynyújtás elmulasztása is.

2020. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
4# 🤣🤣🤣 ez aztán az empátia 😀
2020. szept. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

#6-os...ide jön nyafogni ahelyett hogy pszichológushoz / pszichiáterhez menne. Jön önsajnáltatni, meg nyafogni.

Aki öngyilkos akar lenni, az a vonat elé lép.

Nem pedig a "párja" előtt húzza fel magát.

2020. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Hagyd ezt a kapcsolatot. Nem tudom,hogy ez a lány épített le ennyire vagy egyébként is labilis az idegrendszered. Próbálj olyan kapcsolatot keresni ahol a másik fél pozitívan áll Hozzád és visszaadja a életkedvedet.


Gondolj bele, hány ember küzd, fiatalok is, súlyos betegséggel, Te pedig csak úgy el akarod dobni az életedet.

2020. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
Jaj ugyan... lehet ebből még egy jó kis sub/dom szadomazo kapcsolat. 😀
2020. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
Én szeretlek.
2020. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!