Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim feltekeny a lanybarato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim feltekeny a lanybaratomra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Mutasd be neki.
2020. okt. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mutattam be oket. Egy buliban talalkoztak veletlenul azt mondta hogy egy lelkileg beteg ordenare no, en viszont egy kemeny kedves nonek ismerem. Kesobb derult ki hogy igyanarrol az emberrol volt szo
2020. okt. 1. 10:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy ő nem bírja neked nem kell megszakítanod ezt a barátségot, meg kell húznod a pasidnál a határokat és kész. Normális keretek között, nem buliban szervezz közös programot és mutasd be őket, talán változik a véleménye, az első benyomás nem minden.
2020. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem kivancsi ra Es azt se szereti ha en talakozom vele
2020. okt. 1. 10:30
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Attól,hogy neki nem szimpatikus mi oka van féltékenykedni?

Vagy miben nyilvánul meg a féltékenykedés?

2020. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bezzeg ra volt idod ram meg nem
2020. okt. 1. 10:36
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Le kell szarni az ilyen megjegyzéseket.

Te jobban ismered a barátnőd tudod,hogy milyen ember.

Ha beszólogat mond meg neki,hogy nagylány vagy már és el tudod dönteni kivel akarsz barátkozni.

Nem tudom,hogy osztod be az időd de ha megfelelő idő jut mindenkire akkor nem jogos a féltékenykedés tőle.

Vigyázni kell mert ez egy idő után káros féltékenykedésbe is átmehet.

2020. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Én ugyanilyen pasi mellett irtottam ki magam körül mindenkit anno, mert fülig szerelmes voltam belé. Hiba volt - tanulj az enyémből és te ne kövesd el ugyanezt. :)
2020. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen megjegyzéseket csírájában el kell fojtanod, mert ha most hagyod, hogy parancsolgasson és beossza az idődet, akkor később egyre több mindent meg fog magának engedni.
2020. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
#6: lelki zsarolás. Jó cucc. Mond meg neki, hogy szedje össze magát, vagy fel is út, le is út
2020. okt. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!