Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most féltékeny, vagy mi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most féltékeny, vagy mi? Kiszemeltem gyakorlatilag lerázott, majd arról érdeklődik, hogy a lánybarátomnak van-e pasija.

Figyelt kérdés

Szóval bővebben: van egy csaj, egy suliba járunk, belezúgtam. Tök jó viszonyba lettünk, elhívtam persze randira. Ekkor jött a kertelés, hogy bizonytalan meg nem akar hülyét csinálni belőlem. Gondoltam ok, akkor végül is 99%, hogy bukta a csaj. 1% hogy őszinte volt és tényleg nem tudja mit érez. Na mindegy.

Szóval a jó viszony megmaradt, sokat dumálunk meg minden. Egyik beszélgetés alkalmával szóba került az egyik lánybarátom, akivel tényleg jóba vagyok, tök jól működik köztünk a fiú-lány barátság. Kérdezte, hogy van-e pasija, és arra célozgatott, hogy mi (én meg a lánybarátom) biztos kavarunk/kavartunk - holott tudja hogy ő tetszik.

Most féltékeny a lánybarátomra, vagy mi?? Miután kvázi lerázott, miért érdekli mi van vagy volt köztem és a lánybarátom közt? Előtte meg az exemnél érdeklődött felőlem...



2012. okt. 27. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha már neki nem kellesz, ne is legyél másé se. Tipikus p*csa.
2012. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 palosm ***** válasza:
Az egyszerű dolgok a jók és ez a csaj már most bonyolult :) Úgy féltékeny rád hogy nem is jártok, képzeld ha járnátok! ne hidd azt hogy többet akar azért mert féltékeny. aki egyszer leráz azzal el kell elöbb hitetni szépen lassan hogy nem kell ő neked "hahah vicces lenne te meg ő, adjuk már" általában az kell az ilyen nőknek, ami nem lehet az övék. A mácsó aki össze vissza csajozik, de most megváltozott a nő hatására. ez a katarzis. Ilyemikkel meghódithatod. ez mesterséges befolyásolás azért kell mert nem hozzád való lány.
2012. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet h a csaj leszbikus és nem a pasik érdeklik ;)
2012. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!