Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyennek írható le az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek írható le az olyan “férfi”, aki, amikor vita van mindig csak a nőt hibáztatja, lehordja mindennek és olyanokat mond neki, hogy “apád f.át” , “ki a g.cimmel beszélsz?” Stb.?

Figyelt kérdés
Ha már a kapcsolat elején ilyen valaki a barátnőjével, (csak mert éppenséggel rossz napja volt), ez csak szerintem nem normális és később akár kezet is emelhet a barátnőjére?

2020. okt. 1. 23:41
A kérdező szavazást indított:
Szerintem nem normális, később meg is verheti.
Szerintem ez normális.
35 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem is üti meg, erős benne az egó és a leírtak már érzelmi bántalmazásra utalnak. Az ilyentől menekülni kell.
2020. okt. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Akármilyen napja volt, ilyen pasast nem tűrnék meg még a baráti társaságomban sem.

Ez egy tipikus alember.

2020. okt. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

Persze te tökéletes vagy😂

Ne keress semmi hasznot ott ahová semmit sem tettél!

2020. okt. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Hallani kellene a vitát.
2020. okt. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
76%

Jól írta itt valaki, és nagyon igaz, ha valóban ez a helyzet, akkor : Az ilyentől menekülni kell!!!

Ismerős a "gond"!

Uralni fog téged.

És igen...mindenért te leszel a hibás, persze ő soha- ha mégis,akkor te nem szólhatsz majd semmi rosszat rá, ill. elvárja majd azt, hogy te mindig megértő legyél vele, bármit is tesz.

Mindig az lesz amit ő akar, te meg majd csak sodródsz az árral...Lépned kell,ha nem vagy boldog!

Ne keress kifogásokat, és ne félj! -tudom ezt könnyű mondani,de hidd el ez csak idővel rosszabb lesz...(tapasztalat)

Esetleg megtörténhet az is, aminek a gondolata már ott motoszkál a fejedben...és ez elég gáz, sajnos.

Én nagyon is "értem" a kérdésed hidd el. Ez a te életed, és a te döntésed!

2020. okt. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, kifogtál egy nárcisztikus szociopatát. Még most hagyd ott, mert később nem fog menni... Jah és csak úgy szólok, hogy amint azt érzi veszélyben van, jó eséllyel stílust fog váltani, kedves lesz, előzékeny, figyelmes, megígér mindent... de amint újra biztonságban érzi magát, kezdődik a lelki terror újra. Te pedig pár év alatt roncs leszel, amin csak hosszú terápiás évek fognak tudni segíteni.
2020. okt. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs meg a középszintű Tisztelet egy kapcsolatban vagy házasságban, akkor nem nagyon van mit összetennetek anyagilag és persze érzelmileg sem. Azt azért mondhatod neki, hogy nyombon be egy sallert annak, aki így felidegesítette, a közös otthonotok a nyugalom szigete legyen. Ha ezt többször sem érti, haza kell küldeni vagy vinni személyesen a szüleihez, a nevelésük bepótolásának érdekében. A gugliban kereshetsz pár pszcholügus telefonszámot és nyomhatod ennek a ficsúrnak a zsebébe.
2020. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Lottón nyerted? Örökölted? Kötelezett a bíróság, hogy vele legyél?

Saját választásod? Ha igen mwgérdemled.

2020. okt. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5, ez nem igaz. Ismerek nem egy olyat, aki azért van a férfival, mert szereti ha veszekszik vele, lehordja mindennek. Söt az én ex csajom is azt mondta, hogy veszekedés nélkül nincs kapcsolat. Én pedig nem vagyok veszekedös, szóval otthagytam.
2020. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

azért vannak olyan küszöbök, amiket lefelé nem kéne átlépni....

Ha a párod így beszél veled, miért vagy vele együtt?

2020. okt. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!