Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem meg a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a barátnőmet, hogy ne járjon majd be minden nap az egyetemre?

Figyelt kérdés
Szeretnék vele többet együtt lenni iskolaidőben is és eléggé féltékeny is vagyok, féltem a férfiaktól. Hogyan győzzem meg, hogy ne járjon be minden nap egyetemre, csak egy héten 1x-2x?
2010. aug. 7. 22:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
82%
Azt akarod hogy buta maradjon? Mért akadályozod a tanulásban? Probálj már meg bizni benne légyszives...
2010. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
100%

hülye vagy b+


az a jó ha nem akadályozod a tanulásában + ha neki is van egy kis esze dob téged mert a tanulmányai (és a jövője) fontosabb mint egy rövid kapcsolat...

2010. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
100%

önző vagy... 1-2szer járjon be egyetemre, aztán majd a vizsgákra meg tanulja magát hülyére, mert mindent könyvből, meg mások jegyzeteiből kell összeszednie????ű


ne akard meggyőzni. nem ő csinálja rosszul, hanem te. neked hülye a felfogásod, és te nem vagy képes bízni benne. neked kell változtatnod, nem neki.

2010. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:

Nem rövid kapcsolat,másfél éve együtt vagyunk. :)

Tudom, hogy fontos a tanulás, de elkérheti valakitől a jegyzeteket és akkor olyan, mint ha ottlett volna. :)

2010. aug. 7. 22:38
 5/70 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elüldözésén dolgozol, remekül haladsz.
2010. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy.
2010. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:
Én segíséget kértem, nem pedig kioktatást! :)
2010. aug. 7. 22:40
 8/70 anonim ***** válasza:
87%
képzeld el, hogy nem ugyanazok mások jegyzetei!!! minden ember a saját maga rendszere és tematikája által elkészített jegyzetek alapján tud a legjobban tanulni.. meg folyton kérjen szívességet másoktól, csak azért, hogy te ne legyél féltékeny? ehh. ha jót akarsz, ne említsd ezt neki. látszik, hogy nem jártál egyetemre, vagy pedig ellébecoltad.
2010. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig az segít, aki bólogat.
2010. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
71%

"Tudom, hogy fontos a tanulás, de elkérheti valakitől a jegyzeteket és akkor olyan, mint ha ottlett volna. :)"


pff... de hülye vagy.

látszik hogy te nem tanultál tovább (esetleg még érettségid sem lehet) mivel akkor nem jelentenél ki ilyen baromságot.

fogalmad sincs róla hogy mennek a dolgok a felsőoktatásban!

2010. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!