Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 10 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamilla.1 kérdése:

Barátommal 10 hónapja vagyunk együtt. Ő az éven érettségizik és elmegy egyetemre. Nekem viszont még van egy évem, hogy utána mennyek. Sokan mondják, hogy az egyetemi bulik tönkretesznek egy kapcsolatot. Túléli a szerelmünk ezt az 1 évet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj... én is most voltam gólyatáborban, mégis hűséges maradtam... szintúgy az egyetemi bulikon. Ez fejben dől el.

De megtanultam hogy kell vodkát inni!:D

20L

2011. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DrBadru ***** válasza:

Ez már csak tőle függ! Én is egyetemista vagyok, és tényleg rengeteg a lehetőség és a buli és a pia, de ha igazán szerelmes beléd, nem fog megcsalni szerintem.

Másrészt meg attól még gondolom hétvégénként találkoznátok, stb, szóval szerintem teljesen felesleges még most emiatt aggódnod. Majd nyáron elgondolkodhatsz rajta, akkor az érzései is már kialakulnak kb. és sejtheted, mire számíthatsz.

2011. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

az egyetemi bulik csak egy a rengeteg tényező közül,nem veszélysebb mint egy ajándék utazás Thaiföldre(bár most Bangkokban árvíz van)


én amúgy 5év alatt egy egyetem bulin sem voltam mert az csak arra jó hogy a hallgatói önkormányzat nyerészkedjen a belépőárakkal....(a támogatások megadása az mondjuk más tészta de tiszta maffia az egész)

2011. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!