Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon kene aggodnom,mi tevo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon kene aggodnom,mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
1 eve vagyunk egyutt a baratommal,minden nagyon jol mukodik koztunk,az egyuttletek (sex) is jok,bevallom en mindig picit aktivabb vagyok ilyen teren es most kb.1 honapja eszre vettem ,hogy inkabb mind en kezdemenyeztem es ez egy kicsit meggondolkoztatott.Leultem vele es megbeszeltuk,kerdeztem ha van valami gond ,ha miattam van problema azt mondta ,hogy nem csak az utobbi idoben nem erezte annyira ,hogy hianya lenne es hogy faradtabbnak is erzi magat(dolgozik) szoval nala a gond.Megjegyzem nem lakunk egyutt,hetkoznap egyszer talizunk ,pentektol a hetvegeket egyutt szoktuk tolteni baratokkal meg kettesben is de megvan idonkent neki is a fiukkal valo kiruccanas meg nekem a csajokkal valo talizas.Szoval nem csungunk folyton egymason es a sex az 1-2 alkalom/het.Szerintetek tenyleg csak faradsagrol lehet szo vagy mas dolog is lehet a hatterben? 20L 22F

2020. okt. 5. 02:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak fáradt. Én mondjuk nem szeretem a menetrend szerű szexet, amikor távkapcsolatom volt, akkor mindig tudtam hogy találkozunk és szexelni "kell".

Beszéljétek meg, hogy hetente/kéthetente más kezdeményez. Így ha rajta van a sor és nem teszi mert fáradt, akkor nem kell rosszul éreznie magát.

2020. okt. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te jársz a barátoddal, te ismered. Te tudod, mekkora a szexuális étvágya, mennyire bírja a terhelést. Te tudod, tervez-e veled közös jövőt a barátod. Van olyan, hogy egy kapcsolatban a nőnek nagyobb a szexuális étvágya. Ezzel vagy együtt tudsz élni, vagy keresel egy aktívabb partnert.
2020. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt bomlanak le a szervezetben. Az egy év az egyik nagy vízválasztó, ilyenkor bukik a legtöbb párkapcsolat. Ha múlik a szerelem, erősen csökken a libidó is. (Bár, mondjuk olyan nagy szerelem eddig sem volt, ha kiírtátok egymás nélkül, és csak hetente találkoztatok.)
2020. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!