Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel voltam már 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel voltam már 1 éve mikor ugy éreztem hogy már nem szeretem és szakitottam vele. ő nagyon kiborult mert nem számitott arra hogy "kidobom" őt. Folyt?

Figyelt kérdés
Tehát a szakitás után pár nappal felhivtam őt és ujra összejöttünk. Pár hét mulva ujra szakitottunk. Aztán megin összejöttünk. és ezt harmadszor is eljátszottuk. Utánna már eggyüt maradtunk de kiderült hogy mig nem voltunk eggyütt addig megycsalt a régi barátjával, akitől még egy nemi betegséget is elkapott ezt én is elkaptam tőle és igy derült ki hogy lefeküdt a régi pasijával. Még most is eggyütt vagyunk. Az lenne a kérdésem hogy van e jövője egy ilyen kapcsolatnak. A barátnőm mindent megbánt és ő állitja hogy csak idegi kiborultsága miatt csalt meg mikor nem voltunk eggyütt. De szerintem ha annyira szeretett mert szeretett akkor hogy tudott ilyet megtenni velem? . Félek hogy később évek mulva máskor is megtörténhet? . Véleményetek.
2010. aug. 8. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én másképpen látom. Játszottál vele, szakítottál, kibékültél, aztán újra és újra. Nem csalt meg, hiszen akkor jött össze azzal a fiúval, amikor nem voltatok együtt. Nem jós, nem tudhatta, hogy megint csak játszol vele és egy-két napon belül meggondolod magad.

Összeszedett egy nemi betegséget? Hát az kellemetlen, de nem a világ vége, nem szégyen, elvégre nem az út szélén árulta magát. De ha a nemibetegség alatt gombás vagy bakteriális fertőzést értesz, ahhoz a másik fiú sem kellett, bárhol, bármitől (pl. strand, uszoda, nyilvános wc, stb., de akár az éppen legyengült immunrendszere miatt a saját "bacicai", gombái is kórosan elszaporodhattak) összeszedhette, ez sem ok az ítélkezésre, megalázásra.

Én inkább téged nem értelek. Hogy vagy képes így játszani valakinek az érzelmeivel, életével és utána még te ítélkezel őfelette? Csodálom, hogy még visszament hozzád, becsüld meg és nem leckéztesd.

2010. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha nem voltatok együtt éppen akkor,akkor nem csalhatott meg.nem gondolom hogy ez komoly volt a volttal,csak egy kis lelki segélyre szorult,egy kis önbizalom kellett neki,amit te elvettél tőle,amikor kidobtad!ha nem tudtok szakítani egymással,annak oka van.beszélni kéne,őszintén,egymással,kinek mi a gondja a másikkal,csak őszintén tudtok tovább együtt maradni!ha mondani nem tudnátok írjátok le,és cseréljetek levelet!sok sikert!
2010. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha őszintén le tudtok ülni egymással és megbeszélni mindent ami a másik lelkét nyomja és mindketten túl tudtok lépni és le tudjátok zárni a múltat, akkor működhet ! Ha marad tüske, akkor mindig a fejéhez fogod vágni és ő is a tiédhez és ennek semmi értelme !

Nem tekinteném megcsalásnak én sem,szakítottál vele, nem voltatok együtt, szerencsétlen szerintem azt sem tudta, hogy most lesz e folytatása a kapcsolatotoknak vagy sem , vagy végülis hol tartottok,játszottál az érzéseivel, ami nem szép dolog! Attól igenis szerethetett, akkor nem lenne még veled !

szerintem téged nem az bánt a legjobban, hogy elkaptatok vmi nemi betegséget, hanem hogy ??? és ezt kell megbeszélni, hogy ezen túl tudtok e lépni !!!!!!


sok sikert !

2010. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

csak nem bírjátok elfogadni, hogy ennek már régen vége van...

olyan, mint mondjuk egy összetákolt, régi bicikli...nagy nehezen kihúzza még valameddig, aztán úgyis szétesik...

nincs kivétel, de hogy erre mikor jöttök rá ti magatok, az a nem mindegy.

nem sok az a 60-70 év, amit élünk.

N/19

2010. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!