Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom ki akar dobni, mert két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom ki akar dobni, mert két órát beszélünk kb. naponta telefonon. Rosszul esik nagyon, mert én nagyon szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyton kiabál velem a végén, hogy hagyjam békén, elege van belőlem, szakítani akar velem...És mindezt ez miatt.

2020. okt. 7. 21:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoztok élőben?
2020. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 peca1000 ***** válasza:
85%

Mert már tele van a töke, hogy ennyit beszéltek.


Lenne más értelmesebb dolga is.


Hagyd élni.


Én 5 perc után letenném a helyébe, azzal, hogy mist mennie kell, dolga van.

2020. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 peca1000 ***** válasza:
76%

Ha te ezt nem érted meg, akkor jó is, hogy dob.


Hogy lehetsz ennyire tapintatlan, hogy nem veszed észre, hogy sok vagy, pláne, hogy közli is veled?


Ilyen kullancsként viselkedő nő nekem se kéne.

2020. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nekem meg olyan érzéketlen pasi nem kéne, aki tojik a barátnőjére...azóta kidobtam az ocsmány stílusa miatt. Majd keresek valakit, akinek fontos vagyok.
2020. okt. 7. 23:18
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Aha! Világos. A kérdésed ota eltelt 1 ora +7perc alatt már meg is oldottad a problémádat, kidobtad. Kac! Kac!
2020. okt. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
88%

"aki tojik a barátnőjére"


Mert nem beszél minden nap 2 órát telefonon? Keress fel orvost.

2020. okt. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha kérdés igazi és nem kamu akkor a kérdező egy valódi buta liba és még finom voltam.
2020. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!