Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátommal kb 2 naponta beszélünk, ráadásul facebook-on?

Figyelt kérdés
Egyetemisták vagyunk és sokat kell tanulnunk most az utolsó hetekben, főleg a barátomnak. Mindig facebook-on beszélünk ami engem nagyon idegesít mert utálom a netes kapcsolattartást. Ráadásul csak pár percre ér rá mindig. Miért nem tud felhívni telefonon?? Van hogy napokig nem is beszélünk. Már két hete nem is találkoztunk. Miért ignorál ennyire? Ez azt jelenti, hogy nem vagyok elég fontos neki?
2013. máj. 15. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért nem tőle kérdezed????! -.-
2013. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor már minimum skype, ha nincs pénze, akkor is ez a minimum. Rossz hír: ez így, ebben a kontextusban már nem számít párkapcsolatnak (nálam).
2013. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hívd föl és cseszd le majd várd h visszahívjon
2013. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Még csak most jöttünk össze, nem kérdezhetek tőle ilyet.
2013. máj. 15. 21:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, de nem jöttetek össze. (és nem vagy egyedül)
2013. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem érdekel, úgyis szakítani fogok vele...
2013. máj. 15. 22:06
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha már így eldöntötted, mert szakítani fogsz vele..akkor mi a pics@nak tetted fel a kérdést?

Amúgy lehet valóban elfoglalt,tanul vagy ilyesmi és azért elfoglalt..persze attól is függ mennyi ideje vagytok együtt

2013. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem dugni is a gépen keresztül fogtok. Jó is az!
2013. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mert most lettem csak biztos benne, hogy szakítani fogok vele. Ha ennyire nem érdeklem, akkor engem se érdekel ő.

2 hete vagyunk együtt...

2013. máj. 15. 22:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ez nektek nem megy, akkor minek tartjátok kapcsolatnak, ez így nem az. Most ki szórakozik kivel? Nem értem.
2013. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!