Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 44 éves elvált nő vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

44 éves elvált nő vagyok, takarítást vállalok lakásokban. Az egyik ilyen lakásban egy 60 éves özvegy férfinál takarítok. Szerintetek élhetnénk e együtt? Mit szólnának az ismerőseim rokonaim?

Figyelt kérdés
Nagyon jól összemelegedtünk, jól érzem vele a sz*xet, még soha nem éreztem ennyire élvezetesnek a sz*xet, még a volt férjemmel sem. Meg kapom a kellő előjátékot, mindenre kiterjed a figyelme, na és ami a lényeg tud várni, hogy együtt élve*zünk. Hát ebben nem sok férfi profi szerintem. Volt férjemnek is az volt a lényeg h elmegy aztán már nem foglalkozott velem. De Ti is voltatok már ilyen helyzetben. Ha igen mit csináltatok utána?
2020. okt. 8. 14:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj Vele arról Te mit szeretnél.
2020. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg ne te vesd fel, inkább mondd hogy sok a dolgod. előbb utóbb hiányolni fog és megkér majd hogy költözz hozzá, hogy többet lehess vele. De ha csak úgy mindig odamászkálsz, magától sose fog megkérni, mert neki így kényelmes hogy nem kell téged non-stop elviselnie. Ha ez a helyzet, hoyg csak a szexet akarja, de belőled nem kér többet, akkor nem fogja kérni a költözést akkor se, ha nem járkálsz hozzá állandóan.
2020. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Ez megis hogy mukodik?Odamesz,kitakaritasz,dugtok,aztan a kezedbe nyom egy otezrest?Vagy mar munkan kivul is talalkoztok?
2020. okt. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
nem így működik ez a dolog! Takarítok, Ő bevásárol, sokszor főzök is, természetesen eszek is nála, sokat segít nekem, anyagilag is. De hangsúlyozom azt hogy még d*gás után nem adott nekem pénzt. Már majdnem csak együtt vagyunk éjjel meg nappal. Az is igaz kérte már a kezemet, de azért félek ettől egyrészt a rokonaim és az ismerőseim hogyan vennék ezt az állapotot. Téved aki azt gondolja, hogy 60 éves férfi már nem tud *ugni! Sőt sokkal figyelmesebb és kiváró, mint egy fiatal férfi, akinek csak az a lényeg, hogy neki legyen jó. Na őszinte vagyok???? Ez az igazság.
2020. okt. 9. 20:37
 15/17 anonim ***** válasza:
30%
Elég csúnyácska lehetsz,ha képes vagy rajongani egy vénemberért,én is őszinte vagyok.Én utoljára tinikoromban foglalkoztam azzal,hogy ki mit gondol rólam...
2020. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen munkakapcsolatból párkapcsolat :) Van ilyen. A korkülönbséggel ne foglalkozz.Van aki ebben a korban 30 évessel találja meg a boldogságot. Az a lényeg,h Te jól érezd magad ebben a kapcsolatban.
2020. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Tseppkoe ***** válasza:
Sok boldog évet, éveket!
2021. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!