Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg léteznek olyan 20on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek olyan 20on éves férfiak, akiknek elég a heti 2 szex???

Figyelt kérdés

Kérlek kíméljetek meg a "én 50 évesen 30 év házassággal is napi 3x megdugom a feleségem" stílusú kommentektől, ellenpélda nem érdekel, engem konkrétan ilyen esetek érdekelnek amiket a kérdésben feltettem.

Itt akadnak-e ilyen srácok? Létezhet-e, hogy valaki mondjuk 25 év körüli és bőven elég neki 2 szex hetente?


2020. okt. 12. 13:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Igen.
2020. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne létezhetne? Habitus kérdése, nem életkoré. Ahogy nőben is van mindenféle igényű, pasiban is teljesen normális, ha nem napi 2x akarja mindenáron.
2020. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, természetesen léteznek.
2020. okt. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván léteznek az már egy másik kérdés hogy milyen arányba.

Viszont a legtöbb pasi talán a napi 1-et preferálja átlagban. (persze biztos akad jó sok ellenpélda is rá én csak úgy általánosítottam)

2020. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A sztori nagyon röviden annyi, hogy együtt vagyok egy férfivel (23 éves), én vagyok az első kapcsolata, velem veszítette el a szüzességét és ez fordítva is így van, én 21 éves lány vagyok. Két éve vagyunk együtt, fél éve költöztünk össze. Mikor összejöttünk és néha találkoztunk akkor nyilván mindig volt szex, de úgy nagy átlagban az is heti 2-3 alkalom volt. Gondoltam majd ha több alkalmunk (és helyünk) lesz rá, ez változik. Összeköltöztünk de ugyanúgy ez az átlag maradt. Nem recskázik titokban és biztos nincs neki más kapcsolata sem.

A szexet leszámítva viszont sok az intimitás, mindig simogat, puszilgat, szeret hozzám érni és nagyon bújós. A kapcsolat rendben van, nem veszekszünk. Sokat célozgat rá, hogy egy nap megkérné a kezem.


Viszont mikor barátnőkkel beszéltem erről a szex témáról ők furcsállották, hogy egy ilyen fiatal és viszonylag tapasztalatlan srácnak miért ennyi az igénye, az ő csávójuk naponta akarja stb.

Őszintén szólva nekem ez a heti 2-3 bőven elég, nekem se nagyobb a libidóm, de akkor magyarázatként ennyi elég lehet, hogy ő ilyen, ennyi az igénye? Csak bogarat ültettek a fülembe... Mikor párommal beszéltem erről, hiszti nélkül normálisan, azt mondta sose volt az a csajozós típus, nagyon vonzónak tart de neki nem a szex körül forog minden gondolata. A szex amúgy jó, abban is elég egyezőek az igényeink szerencsére.

2020. okt. 12. 13:28
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem nagyon elég de mivel csak hétvégén van ott az ember így csak kettő fér bele.
2020. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Exem is ilyen volt, nehezen szoktam hozzá, nem is értettem és azt hittem velem van a baj. Bár lehet hogy tényleg nem én voltam mellette a megfelelő nő.
2020. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak 1 is eleg, de néha van 2. Nekem 3 4 lenne az igényem, de elfogadtam, hogy neki ennyi, a minősége jó és az a fontosabb.

N

2020. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8-as, megkérdezhetem mióta vagytok együtt és mennyi idősek vagytok?
2020. okt. 12. 13:40
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Van
2020. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!