Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Szerintetek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek tényleg léteznek olyan nők, akik hosszú ideig szinglik és nem alkalmiznak vagy szexkapcsolatoznak, de amúgy nem aszexuálisok vagy frigidek?

Figyelt kérdés

A nők úgyis lehazudják a csillagokat is az égről.


De gyanús, hogy sok nő annyira boldog és kiegyensúlyozott és büszkén mondogatja, hogy ő keresi az igazit és nem adja alább meg ilyenek.


Az igazság az lehet, hogy bármikor talál dugópajtit, de ezt csak nagyon kevesen vallják be, mert ciki, helyette inkább jön az éveken át tartó "keresem az igazit" duma.



2020. jún. 19. 13:18
1 2
 1/15 Lachesys ***** válasza:
67%
és egy hosszútávú szexkapcsolattal mi a baj? kb ugyanaz mint egy kapcsolat, körítés nélkül (mar ha azt nézzük h kapcsolatban is dugtak előtted a not)
2020. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen nő vagyok, de persze nem fogsz hinni nekem. Én a házasságom alatt is ugyanezt csináltam, amikor a férjem már hozzám sem nyúlt. Nyilván nem csaltam meg, tehát átmentem totál aszexuálisba. Ezt egyedül is megcsinálom, egyszerűen azért, mert egyedülálló anyaként ritkán van időm, energiám, alkalmam kapcsolatra, mármint olyan kapcsolatra, amiről tudom, hogy nem a sírig tartó második lesz. Próbáltam, de a lopott heti egy-két órás "intimitás" nem tett boldoggá.

Te férfi aggyal gondolkodsz, azt hiszed, egy átlag nőnek is jó egy vadideggenel szexelni, de ez nem így van. A nők nagyobb részének nincs is orgazmusa aktus során. Minek idegenekkel próbálkozni? És ha társkeresőn kiszórjuk az átlagost, aki érdeklődik irántunk, szerinted csak szexre meg összejövünk vele? Elárulom neked: vibrátor vagy szerelemen alapuló kapcsolat. Ez a kettő a tuti befutó a legtöbb komoly nőnél. Nem mindenki ribi sem a nők, sem a férfiak között. De pontozz le nyugodtan.

2020. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1: A hosszú szexkapcsolattal semmi, csak az a legritkább eshetőség, mivel a nők szexre még inkább felfelé választanak külső terén és ha egy (szingli) férfinek van lehetősége sok nővel szexelni, akkor sok nővel szexel. Tehát már itt megbukik a hosszú szexkapcsolat elmélet, mert ahhoz Átlag Józsit kéne tartanod szexkapcsolatra.


#2: Nem pontozok le senkit. Viszont ha nincs orgazmusod, akkor ott veled lehet valami probléma. Nekem eddig kettő kivételével (ahol gyerekkori molesztálás meg traumák voltak) az összes exemnek majdnem mindig volt orgazmusa. Ezek szerint ekkora szexisten lennék?

2020. jún. 19. 13:39
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Van orgazmusom, csak nem hüvelyi. A szexet kapcsolatban minden nap kívánom, idegennel soha. Erről ennyit. (Te meg nem vagy szexisten, nyilván nem szexeltél több ezer nővel, ami alapján statisztikát tudsz felállítani)
2020. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Vannak ilyen nők, de tényleg nagyon ritkák. Szerintem alapvetően igaz, hogy nem mindenkit mozgat meg a párkapcsolat/szexkapcsolat és ilyenek között nők is vannak.
2020. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagy része azért máshogy áll hozzá a szexhez és ha nincs kapcsolatuk, akkor nem vágynak arra, hogy alkalmi kapcsolataik meg egyéjszakás kalandjaik legyenek. Én simán elhiszem, hogy sokan ilyenkor tényleg nem is szexelnek hosszú ideig és nem azért mert aszexuális, hanem mert inkább kielégíti magát akár kézzel, akár vibrátorral.
2020. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
A nőknek alapvetően nem érdeke, hogy a (naiv) férfiak tisztában legyenek, milyen intenzív szexuális életet élnek párkapcsolaton kívül. Mert ha azok tudnák, hogy a nők hogy élik ki magukat alkalmi szexpartnereivel, nem tudnák ugyanezért (vagy még inkább annak töredékéért) túráztatni a balek férfiakat.
2020. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

Dehogy léteznek. A szingli nők mind felszállnak a CC-re (cock caroussel/f@sz körhinta magyarul).

Ez annyit jelent, hogy alkalmi szexkapcsolatokat létesítenek teljesen idegen férfiakkal kizárólag az élvezet miatt. Biztpsan van kivétel, csak rendkívül kevés.

Egy nőnek ezeket később bevallani nem érdeke, így nem is teszik ezt meg. Sosem fogod megtudni, hány férfival volt előtted valójában egy nő. Akkor is, ha viszonylag fiatal.

2020. jún. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%

8-as jól mondja. De nem érdek-nemérdek miatt nem mondja el, hanem mert a pasik egyből leribizik, ha mondjuk egy 20 éves lány bevallaná, hogy már 30 farkat is lesz...pott.

Én meg azt mondom, minél többet lerendezett, nekem annál jobb :-)

Miért is ? Mert tutti hogy tudja hogyan kell és hogy az isteni finom és kész.

2020. jún. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Engem sosem vonzott az "érintetlenség" egy lányban, nem feltétlenül a szűzességre gondolok, hanem hogy mondjuk volt előttem 1 pasija.
2020. jún. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!