Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nyom el a barátom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyom el a barátom ha próbálgatom a szárnyaimat?

Figyelt kérdés
2020. okt. 13. 14:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Mert a férfiak nagy része kudarcként éli meg a nője sikerét.
2020. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Fosik, hogy sikered lesz, és akkor lelépsz. Mert tudja magáról, hogy csak egy csicska.
2020. okt. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Pontosan, ahogy 1-es írja. Annyiszor megéltem már ezt. A férfiak félnek, hogy nem ők lesznek a középpontban, ezért képtelenek társként együtt örülni a nővel.
2020. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt velem is, lebeszélt az egyik legnagyobb álmomról. Kidobtam és nekiláttam annak, amit szeretnék. Boldogabb az életem. :)
2020. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

Mivel nincsenek információk, így vagy az a lehetőség van amit korábban írtak, hogy az adott férfi egy elnyomó, vagy sértődött gyerek lelkületű valaki, viszont az is lehet, hogy ezek a "próbálkozásaid" nem igazán sikeresek és csak áltatod magad, mert ilyen is van, gondolom senki előtt nem ismeretlenek azok a tipikus "művészkedő" emberek akikre senki nem kíváncsi, de ők azt hiszik, hogy mekkora királyok.


Csak a szakmán/hobbin belüli kritikákra hallgass - pro és kontra egyaránt! A rosszat is, nemcsak a jót. Mivel ők nagyjából igazat mondanak szakmai szemmel.

2020. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Pl. hogy erõemeléssel akarok foglakozni. A másik, hogy Amerikába akartam menni au-pairnek. A harmadik egy skóciai mesterképzés
2020. okt. 13. 15:05
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

6.


Vannak eme céljaidhoz megfelelő alapjaid és pénzügyi háttered? Ha igen, akkor csináld, ha így érzed jól, de ha hitelekből adod elő, vagy csak úgy "majd lesz valahogy" vágsz bele, akkor valamilyen szinten jogos az aggodalom.


+ Mindennek megvan a maga "szamárlétrája" nem lehet rögtön az elején a tetejére kerülni, ahogyan azt szeretnéd.

2020. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Használható alapdiplomám volt, voltam már Amerikában, és Németországban már voltam au-pair. Erõemelés... 6 év alapom volt hozzá
2020. okt. 13. 15:11
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eld az eleted. Az eroemeles meg kiraly, bar csajkent lehet lemondasz vele egy adag pasasrol, azert 1 bizonyos szinten mar nem szep...
2020. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%

8.


Picit ellentmondásos kezd lenni, ha ilyen sikerek övezték létezésed, de egy véletlenszerű férfi eltud nyomni, mindenféle erőlködés nélkül. A kettő nagyon nem fér meg egymás mellett, aki sikeres azt szokták tudni elnyomni, még akarattal sem, az elnyomottak pedig ritkán sikeresek (amíg fel nem szabadulnak alóla, bár sokaknál ez sem segít, mert új elnyomót találnak, tudat alatt vágynak is rá, ez egy komolyabb bonyodalom).

2020. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!