Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem csokol meg mostanaba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbiikah2013 kérdése:

Miert nem csokol meg mostanaba a parom? Nagyon sokszor megolel puszit nyom az arcomra de nem fogja meg az utcan a kezem es nem csokol meg.18L

Figyelt kérdés

8honapja egyutt vagyunk az elso harom honapban(nyaron) nem volt ilyen problema.Nem lelkizos es eleg nehezen mutatja ki az erzeseit de megcsokolt.aztan ez szep lassan eltunt.Nem erzem masnak a viselkedeset de engem ez a dolog egyre jobban zavar:(

Kerlek segitsetek

Koszonom


2016. febr. 28. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi nem tudunk segíteni, ellenben a barátod, na ő tud erre választ adni. Ha vagytok annyira őszinték egymáshoz más dolgokban akkor ezt is meg tudjátok beszélni és oldani.
2016. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bár én 2 éve vagyok a párommal, de mi se csókolózunk már annyit, mint a legelején(Első hónapokban).

szerintem ez természetes.

de lehet ellene tenni. csókold meg te többet. ha nem hat, akkor beszélj vele,hogy te igényelnéd,hogy többet csináljátok:)

2016. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Öm, most megint kapok majd, de szájszag ilyesmi?

Vagy nem lehet, hogy amikor megcsókol te ezt túlnyújtod, mert véégre és akkor hosszú percekig el sem engeded?

De amúgy igen, már mi sem csókolózunk álló nap, pedig 4 hónapos a kapcsolatom.

Szex az rendben van?

2016. febr. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg tőle? Mit vársz tőlünk, nula infó alapján?


Normális hangnemben, nem számonkérve, empatikusan.

2016. febr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tisztalkodom az atlagosnal tobbszor is..nem nyujtom tul ugyanis regen a napi eleg sok puszibol/csokbol csak az arcrapuszi maradt.en pedig nemvagyok kezdemenyezos tipus vele szemben ugyanis hirtelen haragu es olyankor eleg szep dolgokat vag hozzam.azert kertem itt segitseget mert vele tenyleg egyaltalan semmi ilyenrol nemlehet beszelni:(
2016. márc. 5. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:

>mert vele tenyleg egyaltalan semmi ilyenrol nemlehet beszelni:(


Akkor nem fog működni a dolog soha. Próbáld meg elérni, hogy rendesen megbeszéljétek a dolgokat, tegyél meg minden tőled telhetőt. Ha nem megy, akkor mondd meg neki, hogy enélkül nincs kapcsolat és nem fog így menni. Alapvetőnek kéne lennie, hogy egy kapcsolaton belül mindent meg tudtok őszintén beszélni.

2016. márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!