Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar ha egy lányom sok az anyajegy kikéve a mellén hasán nincs meg a fején? De a kezén lábán van? Olyan 1-2mm-es

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem zavarna.

és hogy mondod..? nincs anyajegy a melleden? nocsak, eddig csak egyszer találkoztam ilyennel, mindenki másnál volt anyajegy :)

2010. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem zavar, csak az arcán ne legyen, egyébként el lehet műtéttel tüntetni őket, úgy hogy nem is látszanak.

20f

2010. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én nagyon nem szeretem a sok anyajegyet, de zavarni nem zavarna. Ha szeretek egy lányt, akkor felőlem pattanásos, szeplős, hófehér bőrű, töredezett hajú, mélyhangú is lehet, akkor sem fog érdekelni. Persze ilyen emberrel sokkal nehezebb kapcsolatot létesíteni, mint egy olyannal, aki tökéletes és az ideálomba tartozik. De mondom, engem nem zavarna, pusztán nem tartom vonzónak :)

15/F

2010. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
engem kifejezetten zavar. 18/F
2010. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem mindenütt van, plusz szeplők is, tehát kijutott a jóból. De eddig senkit nem zavart, sőt volt akinek tetszett is.

Fogadd el magad így anyajegyestül, ezeket nem külön rendelted a netről, nem tehetsz róluk! és akkor nem fog zavarni senkit sem!

30L

2010. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi a 2. neved kérdező?
2010. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
2.?
2010. aug. 8. 17:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Klassz lehet számolgatni.
2010. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Áginak hívnak?
2010. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavar.

21F

2010. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!