Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotokon sok anyajegy van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotokon sok anyajegy van? és ha igen titeket ez zavar vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem zavar egyáltalán..neki sok van..de imádommm igyis...ha 1 keze lenne vagy 1 lába akkor is imádnámmmmmmmmmmmm (L)
2010. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Engem nem zavar.Észre se veszem.Mondjuk rajtam is sok van...
2010. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Már bocsi, de ez miért lenne zavaró?:D

Az én barátom nincs tele vele, de ha tele lenne se zavarna:P igaz szeplős a háta, de nekem úgy tetszik, olyan édes :P

az egész feje tiszta anyajegy v mi?:D

2010. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Az én barátomnak is sok van.Nem is mehet napra és évente kontrollra jár,hogy nem rákosodtak-e el,de ezen kívül nem zavaró a jelenlétük. :)
2010. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Én a magam részéről rühellem az anyajegyeket. Főleg a kitüremkedő fajtákat. Ha nem kitüremkedik, el tudom nézni. De egyébként behányok tőlük. Nem is járok olyan nővel, akinek van ilyenje. Kiábrándító, amikor először végigsimogatod a hátát és megakad a kezed valami nagy barna bibircsókban. Oááá!
2010. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

nekem még a nagyajkaimon is van...és? szted kit zavar? (persze amig nem kezd el nőni,mert akkor az zavarna,de nem a szépség miatt,hanem mert elrákosodhat)


páromon is van bőven,de ez legyen a legnagyobb hibája...

23/N

2010. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és nagyobb anyajegyek?
2010. máj. 7. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!