Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldhatnám fel a szorong...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldhatnám fel a szorongásomat?

Figyelt kérdés

A sztori röviden, hogy félek attól, hogy elhagynak, mert van nálam "jobb" opció. Természetesen nem vagyok klasszikus függő, mivel nem áll szándékomban 0-24-ben a másikkal lenni, nem kérem számon minden lépését, nem követem, nem rendezek jeleneteket, semmi ilyesmi. Csupán időnként elkap egy fojtogató érzés, hogy ha van épp párom, vagy alakul valami, akkor nem leszek neki elég végül. Nem tudom hozni, amit szeretne kapni, nem leszek elég jó. Emiatt pedig néha pánikrohamaim is vannak meg sírok és nem igazán tudom, hogyan hallgattassam el a "belső gonosz hangot". Próbálkoztam pszichológussal, de nem ment velem sokra, mert mindig kiújul a gondom, már arra is gondoltam, hogy kéne családállítás, vagy valami. Ti mit gondoltok? Tapasztalatok?

Rosszindulatú kommentekre nem vagyok kíváncsi.



2020. okt. 16. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Mindig lesz jobb, szebb, fiatalabb. Kár ezen parázni, mert az is lehet, hogy TE találkozol vkivel aki a mostani párodnál jobb. Meg olyan is van, hogy teljesen más történik, mint amire bárki is gondolt volna. Nagy szerelem, maxi hűség, boldog házasság legszebb éveiben meghalt a feleségem egy balesetben. Na ez mi? Nem lehet rá felkészülni sehogy. Ne aggodalmaskodj a jövőn, azt meg is kell érni előbb. Élvezd a jelent, és koncentrálj arra, hogy MOST jó. Millió módon elmúlhat, semmire sincs garancia, halandók vagyunk, ilyen az emberi lét.
2020. okt. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a tükörbe nézel, mind ki, hogy milyen csinos vagyok. Mindig úgy nézz bele, hogy milyen szép is vagyok. Milyen szép a testem. Gondolom a párod is megerősít ebben néha.

Ő, csak téged szeretne "kapni".

Ahogy kiveszem az írásodból, egy kedves rendes nő, lány vagy. /ha tévedek, akkor bocsi /. Többet egy rendes ember nem is kívánhat.

Ilyesmik az én páromra is rá rátörtek. Főleg mikor bizonyos éveket betöltött. Mindig biztattam, biztató, hogy számomra ő a Párom. Egy két éve leszokott róla...

2020. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Igen, igyekszem normális lenni, azért sem akarok senkit nyomasztani azzal, hogy néha van ilyen gondolatom, mert ez sincs mindig így. Szeretem lefoglalni magam, sütni-főzni, meg edzek is, hogy kicsit levegyek a stresszből. :) Plusz szeretnék jól kinézni főleg magam miatt, de az sem utolsó, hogy a választottamnak is tetsszek.
2020. okt. 16. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Önfejlesztéssel. Erre nincs más mód.
2020. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok okosságot kiírhatunk ide, de az igazi probléma sokkal mélyebben van a személyiségedben (tudat alattidban) mint amit te magad látsz belőle, ez csak egy felszíni tünete. Ha nagyon akut a probléma és akadályoz a párkapcsolatok kialakításában, mély szorongást okoz akkor érdemes lenned felkeresned egy szakembert (pszichológust). Mi általánosságban így a távolból nem tudjuk megmondani mi okozza a konkrét problémát csak az elméleti körvonalait.
2020. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen azért is kár aggódni, mert nyilván nem téged választana, ha a személyiséged vagy összességében minden egyéb más ne tetszene neki. Sajnos olyan nincs, hogy valaki a legjobb, mindig lesz jobb. Ha valakinek nem volnál jó és ott hagy ezért azt ne vedd magadra, akkor nem érdemelt meg téged. Most ez teljesen független attól, ha esetleg rosszúl bántál volna a másikkal. De, ha ez nem így van akkor az van amit mondtam, nem érdemelt meg.
2020. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!