Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám leküzdeni a szorongásom? :S

Figyelt kérdés

18L vagyok :)

Szóval, a baj az hogy nagyon szorongó vagyok és néha akaratom ellenére lekoptatom a pasikat, még azt is, aki tetszik...tudom nem normális dolog...

Csak sosem tudom, mit tegyek, hogy viselkedjek, félek h csak hülyítenek v cs ágyba akarnak vinni inkább elmenekülök, tudom ez már paranoid meg minden, így nem nagy meglepetés hogy 1 barátom volt akit nem tudom, hogy annak nevezzek-e, és már baromira hiányzik vki.. Mit tegyek?


2010. jún. 29. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
mondjuk irj nekem privibe levelecskét :p F23:)
2010. jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

miért aggódja mindenki túl a párkapcsolatokat??? ÁÁÁ


IGEN, lehet, hogy ki akarnak használni. de ha ettől rettegsz, akkor 80 évesen egyedül fogsz meghalni, mert senkit nem engedsz közel magadhoz

2010. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Leszek a barátod!

19f

2010. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-dik én sem értem:S

Nem akarok jéghercegnő lenni, sem egyedül maradni, de a menekülés mindig könnyebbnek tűnik...jogos lenne a kérdés akkor miért akarsz kapcsolatot? :D Lehet ha nagyba hozzájárult az is hogy 2 éve megpróbáltak megerőszakolni...

Azóta nem tudok megnyílni...pedig már szeretnék szeretni vkit...

2010. jún. 29. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:

az embereknek már szükségük van a problémákra.

engem is próbáltak megerőszakolni, ennek ellenére az első kapcsolatom egy évig tartott, és mikor elmúlt a szerelem, szépen váltunk el.

tényleg nem nagy dolog. figyelem kérdése az egész. tudd, hogy neked mi a jó, te mire vágysz, és figyeld meg, hogy a partnered mit szeretne. összehangolod a kettőt, és tádááá.

L/17

2010. jún. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Timi: ) ***** válasza:

Nekem is voltak szorongásaim,igaz nem ebben a témában,de nekem az segített,hogy szembenéztem vele.Nagyon nehéz,de ha húzod-halasztod és főleg BEBESZÉLED magadnak,akkor csak rosszabb lesz,és a szorongásod egyre több dologra kifog terjedni.Ne tolj el magadtól.Mondd azt magadnak:Csinos vagyok,szép vagyok,azt a pasit megszerzem és igenis elmegyek randizni,ami jól sikerül!

Próbáld meg!

Nekem is sikerült,neked is fog!

23/L

2010. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Timi: ) ***** válasza:
Ne told el magadtól* (a pasit)bocsi
2010. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!