Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 és fél év után szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 és fél év után szakítottunk barátnőmmel. Új munkahelyén és idősebb srác elcsavarta az eszét. Végül a sráccal nem jött össze elvileg amúgy sem akart. Mióta szakítottunk folyamat keres szinte nem hagy békén. Mi ez szerintetek ? 23/F 22/L

Figyelt kérdés

Van olyan ha nem tudom felvenni elég sokáig a telot akkor 5 nem fogadott hívás és ez sokszor tehát nem párszor fordul elő. Haverokkal vagyok folyton hív. És bevallom lehet bunkóság de nem mindig veszem fel. Este is hogy a hangomra akar elaludni és ez sem egyszer fordult elő hanem számtalanszor. Nem akar elveszíteni azt mondja. Utóbbi időben mondja hogy szeret.

Én 4 és fél év alatt mindig szerettem és mindig azt akartam hogy boldog legyen.

Persze nem vagyok tökéletes és vannak hibáim de ő vele szemben mindig önzetlen voltam minden szempontból legyen az érzelmi vagy akar tárgyi.

Soha sem csaltam meg és nem is tudtam volna mert szerettem és még most is szeretem. A szerelem biztosan nem volt olyan erős mint az elején de szerettük egymást.

Azt, hogy ő más felé kacsingatott annak tudom be talán, hogy új munkahelyre ment és az a srác aki van elvette az eszét. De nem szerelmes belé csak szimplán tetszett neki a helyzet meg persze a srác is de az a ferfi mert majdnem 30 éves mégsem kell neki.

Mit tegyek ?

Az a baj ha azt mondaná, hogy próbáljuk meg újra nem hiszem, hogy most egyből belemennék mert van bennem egy sérelem és most egyből ez így nem hinném, hogy működne.

Azt érzem rájött, hogy engem akar.



2020. okt. 16. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Lehet,hogy rájött és őszinte is de szerintem ez örökre rányomta a bélyeget a kapcsolatotokra.

Szerintem nem fogod tudni elfelejteni ezt az egészet és mindig benned marad majd mint sérelem.

Meg folyton attól félnél,hogy mikor csavarja el valaki megint a fejét.

Én úgy gondolom nem jó ötlet újrakezdeni ezután.

2020. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Mit tegyél? Tiltsad le a számát.
2020. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
94%
Sajnos velem is történt már ilyen. Ilyenkor az a helyzet, hogy két szék közé esett és rájött, hogy neki ez nem jó. Így megpróbál visszakéredzkedni hozzád.. én az illetőt egyszerűen tiltottam ezek után, túlságosan fájt, amit tett.
2020. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen ez is megfordult a fejemben, hogy szimplán letiltom csak ez nem ment egyszerűen nem megtenni ezt szeretem még. Viszont azért azt eltudtam érni, hogy közömbös vagyok vele.

Egyébként megcsalni nem csalt meg aztán erre mondhatjuk, hogy ugye nem tudhatom biztosan. Igen lehet de úgy gondolom hogy ezt azért nem tette meg. Őszinte volt velem és még bocsánatot is kért. Viszont ez az egész amit éreztem ezzel kapcsolatban szerintem felért egy megcsalással.

2020. okt. 16. 14:37
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Ne legyel palimadar kerlek...megalazott legyen benned tartas, budos eletben nem lesz olyan mint eddig.
2020. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Én ezt végig csináltam, úgy, hogy újra össze jöttem az exel. Most 30 évesen már tudom, hogy életem eddigi legnagyobb hibája volt. Még 2 évig húztuk, teljesen elfecsérelt idő volt.
2020. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött neki össze az akit jobb partinak vélt nálad, így te vagy a ló helyett jó lesz a szamár is tipikus esete. Ennyi. Ha egyszer megcsinálta ezt megcsinálná másodszorra is.
2020. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Ezek után durván megalázó hogy miután annak a fuckónak nem kell, most már jó lennél neki.


Tedd meg magadnak azt a szívességet hogy elfelejted és esélyt kapsz megtalálni azt a nőt akinek te vagy a No.1.

2020. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nőként is azt tudom csak írni, hogy nem érdemel meg téged. A tüske pedig benned fog maradni.
2020. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nehéz elengedni. Szerelmes már nem vagyok mert amik voltak azok végett elmúlt de nagyon szeretem mint ember fontos számomra.

De teljesen igazatok van hogy nem kene vele beszélnem.

2020. okt. 19. 15:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!