Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem gyűlöli a munkahelyét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem gyűlöli a munkahelyét és ezt rajtam vezeti le. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A férjem egy gyárban dolgozik 3 műszakban, nem soron, de nem is túl magas pozícióban. Eddig is gyárakban dolgozott, mert sajnos csak érettségije van, se diploma, se szakma, szóval azt mondom, ehhez képest még jó is, hogy nem a soron dolgozik és a fizetése is egész jo.


Viszont ez a gyári környezet nyilván borzasztó, sok az idióta, a s*ggnyaló, az èn férjem meg nem az a becsicskuló típus, ha igazságtalanság éri, emiatt egyre több bent a vita. Cseszegetik, feszültség van, utál bejárni, kifizetetlen túlórákat is tolni kell - szóval, én elhiszem, tudom, hogy sz*r neki, de...


...de az ő döntése volt, hogy nem tanul ki semmit. Én elfogadtam, hogy gyári munkás férjem van, nem cseszegettem, miért nem keres többet vagy miért jár éjszaka is dolgozni, de nem tudok neki jobb munkahelyet keríteni. Ő keres, de mióta van ez a válság, szószerint sehova nem hívják vissza.


Itthon meg egyre durvább a helyzet. Állandó vita van, szerinte én nem tàmogatom, nem érzek vele együtt, van, hogy napokig nem szól hozzám, mert haragszik amiatt, hogy nem bólogatok azon, hogy éppen megint össueveszett valakivel. Egyre rosszabb itthon a helyzet, legutóbb màr üvöltöttem, hogy elválok, ha nem megy be másnap felmondani, mert nem bírom tovább, inkább éhezzünk, de erre rámegy az egész házasságunk.


Igazából nem tudom, mit tehetnék. Èn elmondtam neki, hogy ha semmit nem tanul, ez lesz a vége, de ő ezt nem tudja elfogadni, én meg nem bírom az örökös stresszt. Az ősszes spórolt pénzünkwt olyan vállalmozásra akarja feltenni, amihez semmi tapasztalata/végzettsége. Ezen is megy a vita, hogy én ebben nem támogatom..


Nem akarok elválni, mert szeretem és a nyugis időszakokban minden rendben itthon, csak sajnos az ilyen időszak egyre ritkább...



2020. okt. 17. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Videken eltek? Koltozes? Budapesten most is rengeteg helyen van felvetel.
2020. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
ne hazudozz első, Pesten nagyon sok a munkanélküli mostanság. amúgy meg próbáljon máshová elmenni, ez azért nem megoldhatatlan gond.
2020. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tehát a férjed szerint az lenne a megoldás, ha te támogatnád a vállalkozásban a megtakarításotokból?


Nyilván nem öröm az ilyen...

Vagy támogatod vagy az agyadra megy.

Ha vállalkozni akar, akkor nyilván van egy elképzelése, hogy milyen befektetésből mennyit szeretne minimálisan keresni.

Szerintem elsőre mondd neki, hogy rendben, támogatlak, ha meggyőzöl, hogy nem fog felkopni az állunk.

Először is üljön le és írjon egy komplett üzleti tervet. Ezzel jó néhány napig el lesz. Közben lesz lehetősége átgondolni, hogy valóban életképes e az elképzelése,hátha ettől lehiggad.

Azért a számok meggyőzőek ...


A tervnek mindenképp része kell legyen egy minimum 6 hónapra elegendő biztonsági tartalék arra az esetre, ha gond van és ezen felül ,neked is van legalább annyi jövedelmed, ami mondjuk a kaja, rezsi, egyéb kötelező kiadásokat fedezi.

Ha egyébként nem az az ábrándozó alkat és felelős a pénzügyi döntésekkel kapcsolatosan, akkor én belemennék,természetesen, csak úgy, hogy saját maga dolgozik a vállalkozásában, nem alkalmazottal tervezi rögtön.

Két dolog ami aggaszt vele kapcsolatosan, hogy ha valahol ennyire nincs maradása az embernek, akkor az nem rövid idő alatt alakul ki Ez valóban a "járvány "

óta ennyire rossz?

A másik...

ahhoz nem kell nyalistának lenni,hogy az ember ne generáljon folyamatosan konfliktusokat maga körül. Legfőképp akkor nem, amikor a saját jól felfogott érdeke is úgy kívánja, hogy be kell járni és meg kell keresni a pénzt valahol.


Mondjuk végzettség és hozzáértő tapasztalat nélkül elképzelésem sincs ,hogy miféle vállalkozást lehet elindítani .

2020. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

#1 ja rengeteg helyen van felvétel, ahol fel is veszik az adott munkakörhöz nagyon jól értő, teherbíró, meghunyászkodó, tökéletes bio robotot.


Mást viszont nem.

2020. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a kora és az egészsége engedi, álljon be rendőrnek, vagy tegye le a teherautó jogsit!
2020. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 A kerdezo parja gyari munkas, tehat kb ugyanez a kategoria. Viszont ilyen tipusu munkahelyeken sincs mindenhol akkora stressz, ami tonkreteszi otthon a kapcsolatot.
2020. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sem a munka itt a fő gond. Manapság meg kell becsülni bármit. Inkább a személyiségével van gond. Nem tudja kezelni a stresszt, ami mindenhol van, nehogy azt higgye, hogy irodai környezetben nincs, ott vannak csak az igazi sz.rkavarások. Menjen el valami coachoz. 30f
2020. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos most egyàltalán nem hívják vissza sehova.
2020. okt. 18. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:

8.-ra.


Rendőrség? Teherjogsi?

2020. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!