Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék férfiként, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék férfiként, ha sok nő kikezd velem a munkahelyemen, és engem ez már zavar?

Figyelt kérdés

A lényeg: egy nagy irodában dolgozom és habár én személy szerint nem érzem magam (és tartom) "jó pasinak", de látom, hogy sok nő érdeklődik felőlem. 10 éve edzem edzőteremben, fogjuk rá helyes az arcom.

A probléma az, hogy elég sok kollegina kikezd velem, köztük pl. a főnököm is. Barátnőm van 1 éve akit nagyon szeretek és nem szeretnék hűtlen lenni.

Amikor a főnököm rám mozdult nemigen tudtam normálisan lereagálni a dolgot. Iszonyatosan nyomul, mint ahogy sok lány az irodában. Megúsztam, most hétvégére fellélegezhetek, de esküszöm félek bemenni hétfőn.

Mit tehetnék?


2014. márc. 14. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
FOgd meg azt az 5cm-es kitüremkedést a lábad között és használd
2014. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
férfi vagy...Csaknem erőszakolnak meg tan :D??
2014. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kolosszus22 ***** válasza:
Úgy sajnállak, mindjárt elsírom magam! :D
2014. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden reggel munkaelőtt körbe adnám nekik a botomat, hogy napközben én is meg őkis hormonmentesen és nyugodtan tudjunk dolgozni
2014. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

te tehetsz róla mert túl jóképű vagy

egyszer vidd be a bnődet megmutatni és mond meg mindenkinek hogy foglalt vagy és hagyjanak

2014. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!