Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Tudom sok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Tudom sok ilyen kérdés van de érdekel egy külső szemlélő álláspontja is.

Figyelt kérdés

1éve megismerkedtem egy sráccal.Ő 21éves én 17.Eleinte már kezdett alakulni köztünk.Vonzódtunk egymáshoz de valami mindig közbejött.Így barátok maradtunk.Sokat beszélgettünk eljártunk együtt egy csomó helyre.Mindenki azt hitte együtt vagyunk.Aztán ő összejött egy lánnyal.Egy részem örült hogy boldog de egy részem mintha meghalt volna.Nem sokáig voltak együtt.Abban az időszakban nem is nagyon keresett,a lányt nagyon zavarta hogy jóba vagyunk így én sem akartam "zaklatni".Aztán szakítottak és minden kezdődött elölről. De most ismét van barátnője és nekem is lett barátom.Én nem sokáig voltam vele együtt mert sokszor gondoltam Rá és nem akartam kihasználni a srácot.Úgy érzem hogy szeretem de most ő megint hanyagol a lány miatt.1 hónapja vannak együtt.Azóta csak ha véletlen összefutunk akkor beszélünk meg néha msn-en.Ez akkor veszett ügy?Hagyjam az egészet?Még sohasem voltam szerelmes..úgy érzem ő az első.És nem szeretném elveszíteni.Félek elárulni neki mit érzek mert lehet még a barátságát is elveszítem és a kapcsolatába sem szeretnék bekavarni mert örülök hogy boldog még ha nem is velem...

Előre is köszönöm:)


2010. aug. 8. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szép dolog tőled, hogy a srácot akivel összejöttél nem hülyítetted. szerintem várj. lehet, hogy szakítanak. ha ez bekövetkezik, próbáld vele megbeszélni hogy mit érzel...

sok sikert neked

L18

2010. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mondok neked vmit. 5 évig vltunk nagyon jo barátok egy sráccal, és egy szép nap rájöttem hogy szeretem. 4 honapig tagadtam magamban, 1 évig próbáltam elfelejteni. de nem tudom. ha szereted (tényleg szereted) az elég nyilvánvaló lesz egy kis idö mulva. ha pedig szereted el kell neki mondanod, mert én nem mondtam el neki egy évig és csak szenvedtem. jobb, ha mielőbb tisztázzátok, DE csak ha tényleg! szereted.
2010. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem botor dolog volt hogy eddig nem mondtad el neki mit érzel,de ha megint szakít okvetlenül tudasd vele.
2010. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17-L..nekem most vallott szerelmet a legjobb fiúbarátom nem épp úgy ahogy kellett volna..most mondta amikor már van barátnője..még esélyt se adott, hogy beleszóljak az életembe..soha nem tudok ránézni úgy, mint régen..amikor már az egyik fél többet érez az már nem barátság..várd meg még szakít vele..addig kerüld a többi pasit, mert a végén még megkérdőjelezi, hogy igazán szereted-e..és lassan add elő neki..ne rohand le, hogy szerelmes vagyok beléd..fel tudja alaposan kavarni az embert..adj jeleket neki de ne várd meg még rákérdezz, hogy most mi van..szerintem így helyes lenne..előre is bocsi ha hülyeséget mondtam
2010. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.:)

Én is gondoltam rá hogy megmondom valahogy neki..persze hasonlóan mint ahogy te utolsó írtad de félek hogy akkor még a barátság is megszűnik...igaz nem beszéltünk pár hete már mert nyaralnak de félek hogy megszűnik mindenfajta kapcsolat ha elmondom...

2010. aug. 22. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!