Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sürgős!!! A barátom haragszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős!!! A barátom haragszik rám, mert lekéstem a vonatot, így 1 órával később tudunk csak találkozni. Nagyon mérges. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 18. 10:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%
verd ki neki kétmarokkal.
2020. okt. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%
Kérj bocsánatot. Ő megfoglalja el magát 1 óráig.
2020. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12%
Azért az is hülye, aki rögtön szakítást tanácsol. Azért 2 sorból nem tudjátok leszűrni, hogy milyen a gyerek/a kapcsolat, mindenkinek van szarabb napja és olyan dolgokon húzza fel magát néha az ember, amin tényleg nem kéne. Ne legyetek már ilyen "rögtönítélő" köcsögök.
2020. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Én legutóbb véletlenül rossz vonatra szálltam és az ellentétes irányba mentem, mint az úticélom. A városban kellett éjszakáznom, mert az utolsó járat volt. Gondolom ez szakítóok lenne nálatok.
2020. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért megharagudni nagyon gyerekes dolog. Gondolom vele még nem fordult elő, hogy lekésett vna valamit. Ha értelmes ember lenne, akkor megértené és nem haragudna. Ha ennyire ki van akadva, akkor inkább ne is menj hozzá. Jöjjön inkább ő hozzád. Mindig kiakad ilyen apróságokon vagy ez egy ilyen egyedi eset? Ha mindig ilyen, akkor hagy ott a francba, ha meg most történt ilyen először, akk lehet sz*r napja van vagy sietne vhová.
2020. okt. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én gyakran kések le vonatot és én mindig haragszom magamra, hogy miért nem tudtam hamarabb elkészülni stb, viszont ezért más soha nem haragudott meg, olyan viszont már volt, hogy láttam a másikon a csalódottságot meg még ha nem is mutatta, tisztában voltam vele, hogy a másiknak csalódottságot okoztam.


Szerintem a barátod is csak csalódott, mert nagyon szeretett volna már látni. Nem azt mondom, hogy ezért normális, ha bevágja a hisztit, de ha nem rajtad kivülálló ok miatt késted le, akkor érthető, hogy csalódott.

2020. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!