Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sürgős!!! A barátom haragszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős!!! A barátom haragszik rám, mert lekéstem a vonatot, így 1 órával később tudunk csak találkozni. Nagyon mérges. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 18. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Egy jó szexxel majd kiengeszteled.
2020. okt. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves, 12?! Én is sokszor lekéstem buszt, vonatot, addig beült egy kávéra valahova a férjem és hozott nekem is.
2020. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Küld a MÁV-hoz reklamálni. B+ nem a te hibád, ha késik a vonat.
2020. okt. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Ezek után menne hozzá a fas.zom. Nem elég, hogy te mész helybe, még dugás előtt zsebre teszel egy lebas.zást is.
2020. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
4.-nek igaza van, én sem mennék. Csicskuljon csak be.
2020. okt. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Legyen mérges akkor. Ha megbékél, megbékél, ha nem, akkor így járt. Gyerekes.
2020. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
XD
2020. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Te neked biztos barátod van, nem gyereked? :D
2020. okt. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Ez a legnagyobb baja? Mi a barátod, egy éretlen gyerek? Ilyenen kár veszekednek, nem kell a kis dolgok miatt patáliát csapni. :-)


A megjegyzésem már nem csak Neked szól. Az emberek számos párkapcsolati kudarctól megkímélhetnék magukat, ha a társuk személyiségét a konfliktusok során, a krízishelyzetekben, a bajban tanúsított magatartása alapján elemeznék. Ekkor látszik az ember igazi arca, meg az is amit rejtegetni akár.

Tehát nem kell tisztánlátó+kristálygömb kombó segítsége, a fent említett szituációk jósló értékűek.

2020. okt. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Hagyd ott ezt a gyereket. Volt hasonló “barátom”, aki minden sz@rért veszekedett és belelátott minden hülyeséget, ha olyan dolgok miatt csúszott valami program, hogy én nem is tehettem róla. Olyanokkal jött hogy biztos útközben találkoztam valakivel, vagy másnál voltam, vagy nem is akarom őt látni.

Gyerekes s€ggf€j. Dobjad kifelé.

2020. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!