Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyes viselkedés ez páromtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes viselkedés ez páromtól?

Figyelt kérdés
Véleményetek érdekelne,hogyan hogyan esne párom viselkedése nektek ha helyemben lennétek.Párommal együtt élünk,középkorúak vagyunk.Nem vagyok az a folyton panaszkodós típus,de mostanában összejöttek a dolgok.Esti gimnáziumba járok,nyilván tanulni is kell.Akkor itt ez a vírus,én veszélyeztetett vagyok,van szülőm és gyerekem akit szintén féltek.De a lényeg,amikor valamilyen helyzetet problémásnak látok,azt értelemszerűen elmondom páromnak.Ő meg erre azt mondja folyton panaszkodom.Ez rendkívül rosszul esik,mert kinek mondanám el bajomat ha nem a páromnak.Ő férfiként lehet magába folytja mert tényleg sosincs baja,vagy nem tudom.Ha tudatosan figyelnem kell arra hogy ne mondjam neki amikor valami bánt,az nekem rossz lenne.Azt gondolnám pont a párunk kellene hogy megértsen,biztasson,netán vigasztaljon ha félelmünk van vagy aggódunk.Ti hogyan gondoljátok,nálatok ez hogyan működik?47/nő
2020. okt. 19. 11:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

7-es tényleg mintha páromról beszélne.Neki kevés kivételtől eltekintve soha sincs semmi baja,legalábbis nem mondja.Én pont nem ilyen vagyok,a legkisebb gondot már szeretném elmondani neki.Lételemem a kommunikáció,és ha direkt módon el kell hallgatnom olyasmit amit ki szeretnék mondani akkor szomorú leszek és kapcsolatunk látja kárát.

Párom pont fordítva,azt szereti ha minden rendben,nincs semmi probléma.

És nem mindenre van abban a pillanatban megoldás ami bántja az embert,attól még szeretném elmondani,beszélni róla.

2020. okt. 19. 19:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!