Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előre tudtam hogy igazam lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre tudtam hogy igazam lesz miért nem látja be hasonló esetnél?

Figyelt kérdés

Röviden ő új biciklit akart 90ezerért mondtam h amennyit te használni fogod jó lesz a jóval olcsóbb. Meglett az olcsóbb ugyanúgy nem használja pedig előtte hogy fogadkozott.


Vagy vett 20ezerért vlmi konyhagépet; mondtan minek dobtál ki ennyi pénzt időd nincs h használd ( legalábbis erre hivatkozik sokszor ) arra meg drága h évente max. karácsonykor használod. De nagyon kellett..


Ilyenkor magában azért nem jut eszébe h basszus a biciklinél is megmondta és igaza van..akkor én is át gondolom..


2020. okt. 19. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Az jut eszébe, hogy önálló ember vagyok, a saját pénzemet arra költöm, amire akarom.
2020. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

De az is előfordulhat, hogy neked sem lesz mindig mindenben igazad.


Yoda mester is téved időnként.

2020. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én mondjuk szívesebben bringáznék egy 90 ezres biciklin amit én választottam, mint egy 30 ezresen amit valaki más tukmált rám.


Az sem mindegy persze hogy ki fizette ki azt a 110 ezret.

2020. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mr. Mindentudó.
2020. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De neki minden kell mert használni fogja Aztán amikor meg van akkor meg már annyira nem is fontos..


Hát az orvos mondta jó lenne neki a bicajozás ennek ellenére az 5percre levő munkahelyére kocsival megy.


Vagy ott a szobabicaj is azt se használja ( tvzhetne is közben )csak el kell hozni szüleimtől mert senki nem használja és mondták is hozzuk el; de ő mondta vesz, kérdeztem minek?

2020. okt. 19. 19:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt nem árultad el,hogy milyen kapcsolatban vagytok? Pedig az nagyon fontos lenne a dolgok megitélésében. Elárulnád?:-)
2020. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
3éve élünk együtt de 6éve vagyunk együtt
2020. okt. 19. 20:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Melyikötök F, melyikötök L? Csak ujabban kezdenek ilyen gondok felmerülni?
2020. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Barátnőmnek kellett a bicaj.


Igazán nem tudom..mert próbálom tanítgatni hogy jól bánjon a pénzével hisz sokat dolgozik. Amit nem tartok annyira fontosnak azért szólok h hülyeség lenne annyit rákölteni hisz ismerem már h annyira h tudjam h lenne e értelme. Külön kassza van de közös házra gyűjtünk.

2020. okt. 19. 20:36
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás már vègre b+!

Marha szánalmas vagy már az állandó kèrdèseiddel!

2020. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!