Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul dontottem? (Hosszu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Rosszul dontottem? (Hosszu lesz, bocsi) Voltatok mar hasonlo helyzetben? Sajat tapasztalatok, hogyan kezeltetek?

Figyelt kérdés

Harom eve elkezdtem dolgozni egy cegnel, ahol termeszetesen sok uj emberrel ismerkedtem meg, koztuk ket ferfival is, akikkel kozelebbi viszonyba kerultem, kicsit bemutatom oket, hogy jobban megertsetek a helyzetet:

A velem egy idos srac neve legyen Adam..

Adam szimpatikus volt nekem mar az elejetol kezdve, baratsagos volt, segitokesz, es jo fej, az elejen meg tetszett is, vonzonak tartottam, de ez megvaltozott(hala a masik sracnak)

jo baratok lettunk, szinte mindig egyutt voltunk a munkahelyunkon, munkan kivul is sokat beszeltunk.

Pletykaltak is rolunk rendesen a cegen belul a draga munkatarsaink, pedig akkor meg nem tortent koztunk semmi.

Majd egyszer talalkoztunk egy szorakozohelyen, es hat..az ital hatasara, de kozelebbi viszonyba kerultunk (Csokig-pettingig jutottunk)

Ezt meg aznap megbantam, ugyanis Adam tul komolyan vette ezt az egeszet, konkretan szerelmet vallott nekem, hogy erzi mennyire jo is lesz nekunk egyutt, mindigis tetszettem neki, kedvelt, de most rajott, hogy ez annal joval tobb, szeret engem..

Megbeszeltem vele, hogy en nem szeretnek szintet lepni a baratsagunkban, mert en mas ferfit akarok..

mondtam neki, ha o ezt mar nem szeretne ilyen formaban, akkor megertem azt is, ha mar nem szeretne a baratom lenni, o ezt elfogadta, de tovabbra is a baratom akart lenni.


Ekozben ismertem meg Denest is, Denes tolem 9evvel idosebb erett ferfi, ha lenne a hokiralynonek ferfi megfeleloje, o lenne az..

Tekintelyt parancsolo volt az egesz megjelenese, olyan akihez nem mersz csak ugy oda menni, segitseget kerni, vagy csak beszelgetni..

Aztan egyik nap kozeledett felem, beszelgettunk, majd bejelolt az egyik kozossegi platformon, ott folytattuk az ismerkedest, ez annyira jol sult el, hogy sok idot toltottunk munkan kivul egyutt, a cegnel megsem foglalkozott velem..

Addig amig engem at nem helyeztek egy masik szekhelyunkre, azutan megtobb idot voltunk egyutt, szerettem vele lenne, mar a humoraba beleszerettem de ez a kapcsolat megsem volt tul felhotlen, sokat vitazunk a mai napig, hevesek vagyunk, tulsagosan is, en feltekeny vagyok durvan, o okot ad nekem ra.

Sokat szenvedtem miatta, sokszor bantott..

Ettol fuggetlenul szerelmes vagyok bele, teljesen..bele estem, mindezek ellenere vele akarok lenni.


Na de akkor a lenyeg.

Adam folyamatosan eroltette azt hogy legyunk mi egyutt, Denes nem becsul meg elegge, o boldogga tudna tenni..

De ujra es ujra visszautasitottam.

Majd tobb honap kihagyas utan felkeresett, azt mondta nem bir elfelejteni, szerelmes belem, es varni fog ram, addig amig ra nem jovok, hogy Denes milyen ember is valojaban, mennyire atver engem stb.

azt mondta ha ez igy fog tortenni keressem fel, es o megvigasztal engem..

Majd eltunt, azota nem jelentkezett, nem tudok rola semmit..


Ezen kattogok, hogy mennyire alakult volna maskepp ez az egesz, ha az elejetol kezdve inkabb o fele nyitok..

Most vele lennek.


Ti inkabb lennetek olyannal aki megorjit, vonzodsz hozza, imadod a jellemet, szenvedst miatta, odaig vagy erte, de abban nem vagy biztos, hogy o is igy erez e..


Vagy adnatok egy eselyt annak az embernek, akirol tudjatok, hogy barmit megtenne ertetek, es mindig kedves-figyelmes-szeretet teljesen viszonyult hozzatok?



2020. aug. 30. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Hú ezt a drámát... Főleg munkahelyen, de hogy a kérdésre is válaszoljak, egyiket sem választanám. Dénes nem szeret téged, csak szenvedsz mellette, felejts el. Ádám nagyon rendes srác, de nem jön be neked, emiatt, így ne húzd az idejét, ne gyere össze vele, előbb utóbb elhagynad, és bántanad öt. Keress olyat, aki minden téren megfelelo.
2020. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Látszik, hogy mi kell a nőnek. Ádám pedig egy idióta, de sajnálom őt.
2020. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Neked olyan pali kell,aki csesztet,és veszekszik.

Nehogy visszamenj ahhoz aki megbecsülne,rendes veled,mert felbukkan dénes2,és kezdődik minden előről!

Jó ez neked így.Majd amikor kibuliztad magad,és ideje lesz családot alapítani,és szülni szeretnél,akkor jó lesz ádám is.

2020. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Van egy hasonló nő nálam is a melóban kérdező! Tudom, hogy rám van kattanva, nyitottam is felé, de leblokkolt. Múltkor el akartam hívni csak egy sima talira, szex meg minden nélkül... azt elutasította, de azért nyomul(t) tovább, és most meg csodálkozik, hogy nem akarok tőle semmit, meg beszélni sem... mondta, hogy vannak srác haverjai, én meg mondtam, hogy kb nem érdekel, ha nem akar semmit, mondja azt... de az a baj, hogy ő maga sem tudja mit akar. A ciki az, hogy most már az ő főnöke is benne van a dologban, mert a melóhelyen nem áll le miattam, és az ő főnöke meg engem is célba vett (más beosztásban vagyok, tőle független). Mondtam neki, hogy próbáljon viselkedni, mert én sem az ő sem a saját főnökömmel nem akarok vitázni. Neki épp marhára mindegy, hogy megmarad e a munkája vagy nem (egyedül van, se hitele se kutyája se macskája, nekem meg kèt hitelem van - igaz nem szeretek ott dolgozni, de amíg nincs jobb, kénytelen vagyok).
2020. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Egy szark@varó vagy kérdező.Más szó nem jut eszembe.Másoktól várod el h. döntsenek helyetted...Ezért nem tudsz dönteni a hapsik közül sem...Legutolsó barátnőm is ilyesmi volt.Egy labilis ember,aki mindig másban kereste a hibát ha vitáztunk,sokszor volt döntés képtelen.Sokszor a régi pasis sztorikat kellett hallgatnom...De szerintem azért mert egyrészt vissza vágyott hozzá(juk)...A kérdés is olyan,mintha tőle hallanám...A nők döntenek a kapcsolatról főleg,és te 2 hapsit is hülyítesz egyszerre.Gratulálok.Próbálj önállóan dönteni.Itt az a baj,h. nem vagy az valószínűleg...Az ilyen kapcsikból lesznek a válások...De addig jó amíg nem lesz gyerek,meg ilyenek...Neked kell döntened,ezt így meg nem mondja senki melyikkel jársz jobban.Én melóhelyen biztos nem ismerkedtem volna,az ilyen csajokra mondják azt h. a cég ku**ája...
2020. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kerlek ne vetitsd ki ram a sajat serelmeid, kedves utolso valaszolo.

Nem vagyok szarkavaro, nem hulyitettem Adamot, o mindigis tudta, hogy Denest akarom, de o megis kitartott mellettem, velem akart lenni, annak ellenere is, hogy elmondtam neki amit tolem kaphat az csak a baratsagig terjed ki, es ez igy is volt, addig a bizonyos esteig.

A ceg kvaja is eros kijelentes volt, miert lennek az?

nonek csak nokkel lehet baratkoznia?

2020. szept. 2. 17:11
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
:) Egyikkel dugtál,másikkal pettingeztetek is...És még egyiknek sem mondtad meg h. irány Darány...Barátkozás az kicsit más dolog.Abba ilyenek nem lettek volna.És fiatalon nincs is olyan h. csak barátok vagytok egy pasival...Az kamu!A te példád is bizonyíték rá.
2020. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az "egyikkel" azota is "egyutt" vagyunk, a masikkal meg az a kilenges akkor volt, mikor Denessel meg csak ismerkedtem, de nem magyarazkodom.

Nem ez lett volna a kerdesem lenyege, amit leszurtel..na de mindegy, koszi :)

2020. szept. 2. 18:00
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyiket se válaszd. Már éppen elég nagy vaj, hogy fel sem merült benned az a lehetőség, hogy inkább kilepj ebből a háromszögbol.

Igazából nem tudok együttérezni, mert én nem vagyok kapcsolatfuggo. Ádámrol meg az a véleményem, hogy ugyanaz, mint te, csak pasiban... Fut azután, aki le sem sz*rja, ahogy téged Dénes. Nem tudom, hogy miért gondolod, hogy happy endet erdemelsz, amikor önző vagy és rossz döntéseket hozol.

2020. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!