Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom nem akar velem semmit megbeszélni?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem össze a barátommal és elég sokat veszekedünk mert úgy érzem nem segít nekem a házimunkában hiába kérem meg. Megvárja amíg én megcsinálom. Ezen kívül sosem hív sehova nincs kedve velem beülni mondjuk egy koktélra mert az unalmas de a haverjaival össze ül inni. ( több mint 6 éve vagyunk együtt ) megunt? És bocsánatot kértem tőle mert kikadtam hogy el akart menni megint úgy hogy nem is szólt előtte. Bocsánatot kértem tőle de most meg van rám sértődve de nekem fáj hogy velem nem megy sehová.azt mondta ne kérjek bocsánatot mert neki is kellene de ő nem fog....én ilyet sosem mondanék.+Nincs jogsink lehet ez a gond? Ahol lakunk már mindenhol unalmas.. én nem unom őt de örülnék ha jobban figyelne rám és törődne velem.Mi a megoldás szerintetek? Nagyon makacs. De én így nem érzem jól magam úgy érzem mintha egy házisárkány lennék aki mindenért szól..:(

2020. okt. 20. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló volt a párkapcsolatom. Hiába szerettem volna a párommal beszélni, szinte semmit nem lehetett vele normálisan megbeszélni. Közös programokra nem volt ideje/kedve, de a haverokra igen. Nálunk 3 év után szakítás lett a vége (én szakítottam) és egyáltalán nem bántam meg.
2020. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg hogy nem csinálod meg a házimunkát, lehet hogy előbb utóbb megunja. És ha vannak barátnőid, akkor lépj le te is velük szó nélkül.
2020. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a srác nem tisztel téged. Látja, hogy veled mindent meg lehet csinálni, lábtörlőnek használ. Nem mondom azt mindig, hogy szakítsanak azonnal a párok, de sztem te jobban járnál ezzel... vagy legalább belengetni, hogy veled nem foglalkozik eleget, a haverjai fontosabbak, ha van egy kritikád, mindennek elhord, nem érzed jól magad így.
2020. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2. Válaszolónak:Próbáltam màr hogy nem mosogattam el.. 1 hétig gyűlt aztán meguntam és megcsináltam. Őt nem zavarja..

3.Válaszolónak:

Mondtam màr neki hogy úgy érzem más fontosabb nàlam erre a válasz hogy ő nem így érzi.. most erre mit mondjak? Néha màr elgondolkodok hogy lehet én vagyok a hibás és más lazábban venné ezeket a dolgokat.. nem tudom

2020. okt. 20. 18:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez az... azt érezteti veled, hogy te vagy a hibás azért, mert vannak elvárásaid. Magára vmit adó, nem kapcsolatfüggő nő ilyet nem tűr. Találsz nála jobbat is.
2020. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavarja, akkor ezek szerint igénytelen is. Keress olyan pasit aki megbecsül, őt meg tedd lapátra.
2020. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 4 év után költöztem össze barátnőmmel és jöttek a problémák. Szerintem minél előbb érdemes összeköltözni akkor ismered meg a párod valóban. Ma már többet távkapcsolatba se mennék bele minden ismerősömnek vége lett az ilyen kapcsolatának egy sem működött.

Én a helyedben ott hagynám és keresnék olyan pasit aki megbecsül. Ha nem változik egy idő alatt később se fog hirtelenen.

2020. okt. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened, hogy milyen kapcsolatban szeretnél élni... ha ilyenben, vele maradsz.
2020. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!