Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez velem?

Figyelt kérdés

A barátom előtt nem tudok enni. Szégyenlek, vagy nem is tudom hogy magyarázzam el. Ha eszek is, mindig nehéz étvággyal, és mindig figyelek arra, hogy hogyan egyek és hogy miket, milyen sorrendben. Van bennem egy ilyen görcs is, hogy esetleg megfigyeli miket eszek jobban, vagy az adott kajában mi ízlik a legjobban, és lehet pont egy olyan rész, ami zsírosabb esetleg vagy gázosabb, szóval értitek. Miért van ez bennem? Hogy lehetne lekűzdeni?

2 hónapja vagyok együtt vele, első igazi kapcsolatom.



ápr. 30. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pszichológiai kérdés inkább, gátlásos vagy, talán egyfajta evés zavarod lehet. Az egészség rovatban lehet jobban tudják. Én csak ilyen közhelyet tudok írni, hogy ne foglalkozz vele, egyél, ami jól esik, de ezzel nem sokra mész.
ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz kellene fordulnod, szégyelled a saját testiséged, feltehetően egy kis szociális fóbia is van a háttérben.
ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előző barátnőm is ilyen volt. Szimplán felénk vagy, ennyi az egész, valakinek ehhez több idő kell. Idővel feloldódsz.
ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nekem is nehezen ment,inkább sose kértem semmit. Ma már 15 év után nincs tabu. :D
ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lassan belejössz, kezdésnek próbáld publikus helyeken, ahol több ember vesz körül, így nem fogsz csak rá koncentrálni
máj. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!