Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párommal már 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A párommal már 25 hónapja vagyunk együtt és tegnap találtam sms-eket a telefonjában. Mindet egy bizonyos csajnak küldte.

Figyelt kérdés
Eléggé furi mert olyanokat írt neki hogy látom már el is felejtettél....drágám....puszi ahova gondolod... meg ilyenek. és amikor rákérdeztem annyit mondott hogy az egyik haverja adta meg a csajnak a számát amikor az odament mert a páromat kereste és hogy még nem is látta meg a vezetéknevét sem tudja. amikor már láttam az sms-eket utánna el akartam venni a telóját és ő elkapta a kezemből és nem hagyta h belenézzek. kitörölte az sms-eket és a nevet is átírta egy férfinévre. Mit tegyek??? kérlek adjatok valami tanácsot!!! Fontos lenne!!! 17/L
2010. aug. 9. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem elég egyértelmű a helyzet, szakíts vele! Fiatal vagy még, találsz ezer másikat!

Sok sikert!

25N

2010. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
hagyd a p...ba úgy is megcsal ha már a telóját sem képes megmutatni akkor tutira van olyan sms ami mindent leleplezne...Hagyd a fr...ba...kétszínű hazudós már bocsi de nállam ilyen sosem volt mi mindig mindent megbeszéltünk egymással még ha meg is bántottuk a másikat!Keress új megbizhatóbb partnert tudom nehéz lesz ha szereted hosszu ez az idő...
2010. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat alapja a bizalom, és az őszinteség.


Ő a bizalmadat vesztette el, és nem volt őszinte.

A kapcsolat bukott ügy. Különben is, ha így volna, miért nem mondta el? Én pl. ha beszélgetek egy csajjal, mindig tud róla a barátnőm, elmondom neki, nem akarom, hogy félreértések legyenek belőle.


Nem fogsz benne már többet bízni. És ez így helyes. Szakíts vele, hazudott, titkolózott. Elrontotta.

Valóban fiatal vagy még, menj, keress egy olyan pasit, amilyet érdemelsz!

2010. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ezzel sajnos én is csak egyet tudok érteni bár én lehet fel is hívnám azt a csajt.Nálam is volt hasonló csak msn-el barátomnál voltam és egy csaj ráírt hogy hiányzol szívem meg stb villám sebességgel lépet ki az msnből hát nem egy kellemes érzés azt tom :( Ha igazat mondott volna a barátod nem kapta volna ki a telefont a kezedből mert szerintem akkor nem igazán érdekelte volna. Viszont a "látom már el is felejtettél" ha ezt a csaj írta akk az is lehet hogy a barátodat nem igazán érdekli nem lehet hogy ez egy volt barátnője ? Nem tudom miket írt még vagy hogy barátod miket írt bár mondjuk az hogy átírta a nevet az még mindig ellene szól :(


Kitartás ! :)

2010. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Jaj nem figyeltem szal a barátod küldte az msn-eket :( bocs :( hát akk csak azt tom mondani amit a többiek :(
2010. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annyira egyértelmű és annyira tipikus ez a "férfi névre átváltós" történet.Az a baj hogy te meg szereted ezért hiába mondjuk azt hogy szakíts vele,te vele fogsz maradni és mindent elhinni neki
2010. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 StephanieXx ***** válasza:

17 éves vagy.Szerelmes..és nagyon naív.Szemmel láthatólag megcsalt!!!!!!!!

Ezek után Te döntöd el,hogy hülyét csinálsz magadból,mert " annyira szeretem",és még párszor meg fog csalni...mert MEGTEHETi,és tudja,hogy úgyis megbocsátasz neki...


VAGY,ami számomra egyértelmű:Nem csinálsz magadból hülyét,megmondod neki,hogy ezt csinálja meg azzal,akivel tudja,de Te ezt nem viseled el...és By By...


Figyelembe véve,hogy szerelmes vagy...és azt,hogy több mint két éve vagytok együtt,nem tudom,hogy lesz-e elég akaraterőd,hogy szakítani tudj vele.

2010. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem és teljesen igazatok van hogy szakítsak vele... és abban is hogy nem biztos hogy ott tudnám hagyni... állítólag tegnap már beszélt a csajjal és lekoptatta hogy nem hagyna ott engem érte... meg hogy hagyja békén ne hívja ne küldjön neki sms-t... és hogy törölje ki a számát is... nemtudom mit higyjek...eljátszotta a bizalmát de érzem hogy szeret... nemtudom.. de azért köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 10. 11:56
 9/10 anonim ***** válasza:

volt olyan barátom akit mindig zaklatott az exe. Mindig cssk azt láttam, hogy ki voolt írva, hogy Móni, de sose vette fel. Azért nem voltam véltékeny a csajra, mert a nap nagy részét együtt töltöttem a barátommal, és mindig nálam aludt. Szó nélkül elhagyott engem a barátom és mint kiderült vissza ment a csajhoz. kiderült az is, hogy ameddig suliban voltam addig volt Mónival. Hülyének néztek.. már feldolgoztam. Fiatal csajszi vagyok és ilyen miatt nem gubozók be. Kémkedni nem jó dolog, lehet hogy a barátod ezért nem engedi, hogy megnézd a telóját. Hűséges vagyok a mostani barátomhoz, de allergiás vagyok ha a saját dolgaimba beleolvas utána néz... nincs titkolni valóm de van egy szféra amibe nem mindenki tartozik bele.

23/l

2010. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 StephanieXx ***** válasza:

Csak,hogy tudd,Kedves Kérdező,ha megbocsátasz neki,akkor jó nagy marha vagy.

Lerázta a csajt..na persze....


Tudod,hogy megcsalt.

Érzed,hogy szeret?!...Hol itt az összefüggés??

Nagyon is tisztában vagy vele,hogy mi lesz ha megbocsátasz,márpedig meg fogsz...és mégis meg fogod tenni??

Miért?

Jobbat érdemelnél Nála,de h Neked egy ocsmány hazudozó kell,aki össze-vissza csalhat,akkor sok sikert!

2010. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!