Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal párok, akik több, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párok, akik több, mint két éve vannak együtt! Egy héten átlagban hányszor szeretkeztek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 02:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát 1x 2x max :/ De mi csak féléve vagyunk együtt (:
2011. nov. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Mi csak fél évesek vagyunk, de heti 4x körülbelül.

17f

2011. nov. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Az elmúlt években heti 1-2 alkalom volt a jellemző, mivel ennyiszer tudtunk megfelelő körülményeket biztosítani... Ha néha alkalmunk adódott egy hetet, több napot együtt tölteni (kb fél évente), akkor minden nap volt szex.

2 hónapja lakunk együtt úgy, hogy hétvégére hazautazunk. Ilyenkor az 5 együtt töltött napból 4 napon biztos van szex, de van, hogy minden nap, és extrém ritkán egy nap többször is (pl. reggel és este is).

Igazából a barátomnak nem túl nagy az étvágya, neki elég lenne heti 2-3, nekem meg naponta többször is lenne kedvem, úgyhogy így alakult, az arany középutat választottuk :)

20/L-22/F 4 éve együtt

2011. nov. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72.
2011. nov. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

ha az ember több éve van együtt valakivel egy idő után a szerelem szeretetté alakul át,és ott már nem annyira fontos a szex,mikor 2 éve voltam a nőmmel még aktív voltam de most 6ik éve vagyunk együtt szerintem havi 1 akkor sokat mondok,lehet hogy ez nem normális de mi így élünk,szinte mint 2 testvér :S igaz már egy ideje unom a szitut lehet lépni fogok de ennyi év után áááh...

24/F

2011. nov. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
amikor olyan körülményeket tudunk teremteni :) általában heti egy sajnos :/
2011. nov. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatban vagyunk, így csak hétvégente találkozunk két vagy három napot. Általában 1-3 szex van egy hétvégén. Ha többet vagyunk együtt, akkor változó. Volt, hogy egy hetet együtt voltunk és csak 2-szer szexeltünk, de volt olyan is, hogy szinte minden nap.

Szóval változó. Barátomnak nagyobb lenne az étvágya, én vagyok a limitáló tényező. De mikor nincs kedvem szexelni, akkor ált. kielégítem máshogy.

Ő 25, én 21 éves vagyok, több, mint 3 éve vagyunk együtt.

2011. nov. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Annak üzenném, aki 6 éve van a barátnőjével:

ha már nem vagy szerelmes, és csak úgy vagytok egymás mellett, mint 2 testvér, akkor jobb, ha még most befejezed a kapcsolatot. Mert ha a barátnőd is hasonló korú, akkor lehet, hogy lassan eljegyzésre, esküvőre, gyerekekre számít.... Te biztos vagy benne, hogy le tudnád élni az életed mellette, boldogan, úgy, hogy sosem csalod meg, sosem fogsz másba beleszeretni?

Ismerek olyanokat, akiknek 8 év után váltak így szét az útjaik, és azóta az egyik már megnősült, és a másikra is rátalált a szerelem.

Fiatal vagy még, nincs gondolom gyerek, ami összeköt, tehát most még könnyebben véget tudsz vetni a kapcsolatnak.

Hidd el, aki életed párja lesz, azzal nem múlik el a szerelem, és nem úgy fogtok egymás mellett élni, mint a testvérek. Egyik ismerősömék 18(!) éve vannak együtt, mindkettejüknek első kapcsolat, 5 év után költöztek össze, tehát 13 éve együtt élnek, mégis úgy turbékolnak, mint egy friss szerelmes pár... És más ismerőseim, akik 4-5-6 éve vannak együtt, azokon is ugyanaz a szerelem és szenvedély látszik (plusz én magam a mi kis szerény 4 évünkkel is azt érzem, hogy egyre szerelmesebbek vagyunk csak, ugyanúgy rózsaszín ködben élünk, és ez csak fokozódott, mióta együtt lakunk..).

Kérdező, ne haragudj az offért.

2011. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Undergr80 válasza:
70%
10év után is napi szinten van valami :)) ehhez csak az kell hogy kívánd a másikat,sokan beleunnak az egyhangúságba,dobjátok fel mindig,ne hagyjátok ellaposodni a kapcsolatotokat.
2011. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szabinabettina válasza:
Mikor együtt vagyunk úgy napi 3-4. Mellesleg a rekord 12 órán belül 7 alkalom. Ha minden nap együtt lehetnénk akkor szerintem kb napi 2 lenne mikor dolgozik, hétvégén meg 3-4 :)
2017. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!