Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem akar lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar lefeküdni velem, nem kívánja a szexet. Ez normális ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a barátnőm 18 múlt. Már lassan 1 hónapja nem volt semmi, de az elmúlt 2-3 hónapban is maximum 2 hetente 1. Azt mondja, hogy a fogamzásgátló miatt van, hiszek is neki, viszont ennyi idő után kicsit aggaszt. Ez normális ebben a korban? Korábban sosem tapasztaltam ilyet lányoktól. Próbáltam beszélni vele, de tereli a témát, felajánlottam már orvost is, de semmi.

2020. okt. 26. 23:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
47%

Hát... lehetne a gyógyszer is, de itt inkább az árulkodik a valós problémáról, hogy ha akarná, hoy megoldódjon probléma, nem terelne róla, hanem ő is elszántan keresné a megoldást. De nem azt teszi. Nem ment el orvoshoz, nem is próbálkozik közeledni.

Itt nem a gyógyszer a baj és szerintem mélyen te is tudod ezt. Én is szedek évek óta. Nem mondom, hogy nem csökkenti a libidót, de nem ennyire durván.

Szerintem nem vonzódik már hozzád. Ha akarná a kapcsolatot, dolgozna rajta.

32n

2020. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Lehet a fogamzásgátló az oka, de akkor le kell cserélni, vagy nem kell szedni. Valószínűleg nem élvezi a szexet, és erre fogja, hogy ne bántson meg. Tisztázni kellene vele, mert ha nem aszexuális, akkor ezen lehet segíteni, akár a technika csiszolásával, illetve a fentiekkel.
2020. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%

Ezt a logikát nem értem. Azt állítja, hogy a tabletta miatt nincs libidója, de akkor mi a büdös francért szedi be? Amint tapasztalja az első mellékhatást (ez pedig egy kifejetten súlyos mellékhatása), azonnal értesíteni kell az orvosát és új gyógyszerre átállni.

Még jobb lenne, ha nem szedné azt a mérget. Lehet máshogy is védekezni.


Te meg ne legyél ilyen töketlen. Ha egy számodra fontos egészségéről van szó, akkor ne fogadd el, hogy tereli a témát.

2020. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Igaza van a korabbi hozzaszoloknak,a foggatlo okozhat libidocsokkenest de siman lehet hogy nem elvezi a szexet. Beszéljetek
2020. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Az is benne van, hogy nem élvezi már mivel abszolút nincsen és nem is volt orgazmusa szex közben. Elég közeli a kapcsolatunk ezért tudom, eddig meg is tudtunk beszélni mindent. Ez viszonylag friss téma, de a gyógyszer csere/elhagyás lesz első körben a cél.
2020. okt. 27. 00:00
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

"Azt mondja, hogy a fogamzásgátló miatt van, hiszek is neki"


Akkor megvan, mi a megoldandó.

Ne szedjen fogamzásgátlót, ez a megoldás.

2020. okt. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

#5

Fiatalok vagytok uh ez meg valtozhat de ha visszajon a libido az orgazmusnelkuliseggel kell kezdeni valamit. Vszinuleg mindkettotoknek

2020. okt. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az óvszerrel viszont az a gondunk, hogy egyikünk sem élvezi annyira. De akkor legalább van valami.. :D én egyébként felvetettem már többször is az elmúlt 2-3 hétben, hogy ne szedje. Talán egy fél levél maradt a mostaniból, de nem is iratott már fel újat.
2020. okt. 27. 00:25
 9/27 anonim ***** válasza:
93%

8: Kb. 12 másféle védekezési mód van még.

Óvszer is rengetegféle van, vékonyabbak is.

2020. okt. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%
Nálam is volt ilyen, a fogamzásgátló abbahagyása után visszajött a libidó. Én a lány helyében nem szedném tovább a tablettát. Ismert mellékhatása a libidó eltűnése, barátnőim is számoltak be hasonlóról.
2020. okt. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!