Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan zavar, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, hogy a párom nagyon sokszor felhozza, hogy milyen szexi az orvosa, vagy munkatársa, ha lát a tv ben egy szép színésznőt, egyből megjegyzi milyen dögös, meg az utcán lányok után fordul, miközben épp együtt sétálunk?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy sokszor, csak cukkol, meg nem vak, megnézi ha szép. Ezt értem, én is látom, de mégse beszélek folyton arról hogy milyen helyes fiút láttam épp.

Szerintetek túlreagálom, ha ez zavar?

L


2020. okt. 27. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem reagálod túl. (Szerintem) én az ilyent dobtam volna egyből, (meg dobtam is) mivel ez nekem nem fér bele, meg nem akartam ezen kattogni állandóan, ha nekem megalázó.
2020. okt. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem ismerünk így elég nehéz de az is lehet azért csinálja mert felhúzod magad rajta és tényleg cukkol. Vagy lehet, hogy megbízhatatlan és vihető... ezt így látatlanban nehéz. Minden esetre mondd el neki, hogy ez téged zavar, nagyon bántó és ne csinálja. Ha szeret és csak cukkolt befejezi.
2020. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mondtam. Nem hisztizve, csak mondtam hogy rosszul esik. De ugyanúgy foytatja sajnos
2020. okt. 27. 08:56
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Cicuska, akkor ne legyél vele, vagy szenvedj tovább olyannal, aki nem tisztel téged...
2020. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Áruld el, mi szeretnivaló van egy olyan olyan emberben, aki ennyire semmibe vesz téged.


Vagy félsz az egyedülléttől?

2020. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Te is mesélj nyálcsorgatva a kollegákról neki.
2020. okt. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha nem fejezte be a cukkolast a nnak ellenére hogy tee szóltál neki akkor te is mondj hasonlókat neki. Vagy ne reagál rá semmit amikor pont ilyeneket mond neked. Figyeld meg hogy akkor hogy viselkedik.
2020. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ajánlom a játszmázást. Egyszerűen döntsd el, kell-e neked ez. Nincs tekintettel rád, és szép fokozatosan aláássa az önértékelésedet, mert ha téged tipor, akkor ő kevésbé érzi magát rosszul. Neki vannak problémái és téged rombol, ne hagyd senkinek! Jelentéktelennek tűnő dolgok, de még sem azok. Egy férfi ha tiszteli és szereti a párját, akkor nem másokról áradozik neki, és nem mások után forgolódik miközben a te kezedet fogja. Ha hagyod, akkor idővel csak rosszabb lesz.
2020. okt. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. okt. 27. 10:04
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
az iylen kapcsolatokból lesznek azok a házasságok hogy "szivem, mi lenne ha mostantól nyitott házasségban élnénk". Eza férfi nem köteleződött el melletted és nem is szeret. Aki szerelmes, az csak a szerelmére fókuszál, nincsenek másik nők, mert kb észre sem veszi őket, közömbös, akármiylen jól néz ki. Ez a férfi melletted nőzik, hűtlen típus. komolyan ilyen apát akarsz majd a gyerekednek, aki megbízhatatéan, nem tudni mikor kivel lép le, aztán majd összeszorul a szíved amikor a gyereked sír neked, hogy "anyu, apu miért nem lakik velünk? anyu az én apukám miért nem foglalkozik már velem?"
2020. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!